Jazz Jackrabbit Holiday Hare 1995
Jazz Jackrabbit Holiday Hare 1995 - náhled

Džezový Jackrabbit pravděpodobně je jedním z nejlepších skokových-and - run platformních her vůbec kdy udělaný, dokonce dnešními standard

...

Gold Rush Recenze

Recenze | Screeny


I když Sierra udělal zlatou horečku již v roce 1988, to je ještě klasika opravdu přeji si, aby oni by mohli by udělat pokračování. Děj je čerstvě a zajímavý a zdá se jako opičí ostrov v Old West nebo dokonce starší verzi Sierrské pozdější západní hry, Freddy Pharkas.

Příběh následuje nehody města tvarového hladítka pojmenovaného Jerrod Wilson. A novinář pro Brooklynské noviny, Jerrodův hlavní cíl v životě je aby jel do Kalifornie a najít jeho dlouho ztraceného bratra který byl obžalovaný z trestného činu on ne - nedopustil se. Jerrod také doufá, že najde zlato, stane se bohatý, a usadit se s dámou jeho snu. Je na tobě pomáhat Jerrodovi vykonat jeho cíle. On bude čelit mnoha nebezpečí v Old West, tak stále vaše prsty aby mohly chránit ho z nebezpečí. Hra obsahuje tři jiné cesty, ale budete muset najít je pro sebe stejně jako já nechci zkazit se hry pro vás.

Herní hra je stejný jako všechno Sierrských dobrodružných her času. Příklady zahrnují vesmírné hledání, plukovníkýv odkaz, a pátrání po Glory. Užívej klíče k šípu pohybovat znakem kolem;napište ' dostaňte se do dostat, díváte se aby dívali se, atd; a užívací TAB aby předložil inventář. Ale dát si pozor, protože jako mnoho Sierra her je tam mnoho způsobů jak zemřít. Já doporučuji, že vy chráníte před děláním něco, tak vy dostanete se do vidět každou veselou umírající scénu. Oni docela mají cenu sledování.

Hádanky jsou komplex a obtížný, ale já jsem vždy zjistil, že to byla nejlepší část Sierrských her. Hudba a zvuk v hře je dost dobrý a dát tomu autentický pocit Divokého západu.

Já vysoce doporučuji tuto hru k těm, kdo mají rádi Sierrské hry nebo některý ze starých dobrodružných her.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:Gold Rush - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo