Wrath of the Demon
Wrath of the Demon - náhled

Wrath démona je jeden z těch druhů her které byly byly zvyklé ucpat čtvrtiny do nekonečně v arkádě, absolutně odmítnutí nechat věc dostan

...

Dune II - The Building of a Dynasty Recenze

Recenze | Screeny


Příběh duny planety produkovala legendární knihu, legendární film, a, samozřejmě, legendární hra! Já jsem docela jistý že jestli vy přišli k této stránce, vy již jste byla oběť této hry! Nespočetné bezesné noci, sleepovers, zmeškala data... Co Wolfenstein 3D byl první- střelci osoby, duna 2 je real - time strategiím. Já mohu bezpečně říkat, že to je matka všech moderních RTS her.

Hlavní koncept dobře je známý: sledování z ptačí-oční perspektivy, vaše práce je aby budovala funkční základnu použití zařízení na prodej, a vytvořit armádu hodnotnou porážející nepřátelské síly(s). Můžete si vybrat některý z domů Atreides, Harkonnen nebo Ordos. Každá frakce má jejich vlastní sadu zbraní, stavení a zvláštních zbraní. To je možná co dělá hru extrémně zajímavá a návykovou. S každou misí vy získáte přístup k novostavbám a zbraním. Vaše práce je aby vybojovala celou dunu planety.

Jak vidíte ze screenshot, grafika není velkolepá ve srovnání se současnými hrami, ale v roce 1992 taková složitost, cutscenes a zdravý-implementovaný, funkční grafika zřídka byla viděná. Hudba a zvuky zaslouží si A+, žádné námitky tam. Jestli tato recenze ne - nepřesvědčila vás ten tato hra je jen fenomenální, já poradím že vy stáhnete to a podívat se sám. Vy budete děkovat mě později!

To je záplatovaná verze (v1.07). Záplata velmi zlepšuje stabilitu (už ne radar nebo starport zmrazit), hru a kompatibilitu. Toto záplatované verze práce normálně se zvukem kdy běh pod Windows XP.

MrFlibble udělal malou záplatu která opravuje různé chyby a hmyz, zahrnující jeden adressed v oficiální Westwoodově záplatě. Vy můžete stáhnout to v následech. Jestli vy rozhodnete se použít to, vy nepotřebujete aby provozovali oficiální zvukovou opravu. Pro plný seznam změn a opravy jít zde.

Na stejném místě vy můžete také stáhnout frajera extra dunu II: Tradiční vydání. Více informací vy můžete naleznete v této niti fóra. Tam je čti mě zahrnutý v zipovacím archivu, který má instrukce na to, jak instalovat modifikaci.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Westwood Studios

Obrazek:Dune II - The Building of a Dynasty - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo