Micro Machines 2: Turbo Tournament
Micro Machines 2: Turbo Tournament - náhled

O rok později, v roce 1995 vydává Codemasters druhý díl Micro Machines.

...

Caesar Recenze

Recenze | Screeny


Jako první dovolte mi, abych vám řekl nějaké dobré zprávy. Tady je to, co naklonilo se Mill zábavu, Inc ., výrobci Caesara IV musí říct o legálním statusu této hry (která také je k dispozici na jejich místě):

Toto verze originálních Caesara již není podporovaných VUG, Sierra, a ani bude to být od nás. Ale to je zdarma!

Tak to znamená tuto hru je nyní k dispozici pro mít hurá !), tak tady je recenze.

Vy jste moc schopný vůdce, kdo potřebuje aby řídil jednu provincii po další aby mohla se stát císařem - jediným nejvyšší přes Římskou říši.Ve velice začátku, který vy dostanete se do vybrat si vaše jméno a ' handicap ' . Je tam několik potíže vyrovná k zvolit a vy dostanete se do vybrat si začínající peněžní obnos.

Další vy dostanete provincii aby řídila náhodně). Zde vy máte několik věcí, které vy  můžete dělat. Vy potřebujete aby budovali vy provinční hlavní město. Toto město bude zdroj vašeho příjmu a vaší síly.

Budujte to dobře. Vy potřebujete umístit fórum (bez toho nikdo ne- si bude přát aby žil ve vašem městě). Další vy potřebujete aby položili se nějaké infrastrukturu (cesty a zdroje vody) a potom vy jste připravení aby snášeli na hnízdo. Nezapomeněte domy nesmějte jste moc daleko od cesty.

Pro zlepšit žijící stav občanů, které vy potřebujete aby budovali zábavní a struktury zdravotnického zařízení. Také budou požadovat jisté zboží, tak vy potřebujete aby budovali je trh. Také si budou přát aby našel dobrou práci; z toho důvodu průmysl by měl být postavený. Jen pamatovat si, že nikdo nechce žít blízko průmyslových nebo armády struktur (tak ti budou nízké třída bydlení oblasti). Ale toto průmyslové odvětví a daně, které vy sbíráte bude váš příjem (a nemůže dělat cokoli bez peněz).

Kromě vojenských kasáren, také budete potřebovat prefekturní (stále právní stav a také jak služba protipožární ochrany). Pro pojistit větší bezpečí města můžete také postavit městské zdi.

Na provinciální úrovni vy také dostanete se do vybudovat vaši armádu. Tam jsou nějaké kmeny v provincii vy potřebujete aby zkrotili a připojit k hlavnímu městu; také tam jsou nějaké syrové prostředky, které vy potřebujete aby využívali. Všechno toto, placený pocty k císaři a sledují ty čísla zvednout se. Kdy oni dosáhnou dost horní úrovně, vy budete podpořený a půjdete k další provincii (do nakonec vy se stanete dalším císařem).

Hra je čistě brilantní (dokonce grafický a zvukové efekty jsou hezké - třebaže oni by mohli být lepší). Vy všichni kdo zná Caesara II (také zhodnotil na našem místě) bude překvapený kolik originálu to drželo (to jen mělo nějakou grafickou úpravu a nějaký zlepšený řídicí systém). Tak základním způsobem druhá část jednoduše zlepšila na málo stinných stránek této hry.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Impressions Games

Obrazek:Caesar - stáhnout

27xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo