Pacific General
Pacific General - náhled

Pacifický stratég je pátá hra v linii 5 Star General her vytvořených Strategic Simulations, Inc . Hra bere nejlepší první čtyři, obrněný

...

DStroy Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra je jedním z mnoha her z "bomberman" žánru. Koncept hry je velmi jednoduchý: Vy jste kreatura nazvaný cháska a vy pobíháte v bludišti bloků umístění bomb a zabíjení monster nebo hráčů. Bomby, které vy umístíte explodovat za několik sekund a exploze rozšiřují směrem k čtyřem hlavním směrům. Potom co vy jste umístili bombu a jste opustili náměstí s bombou nemůžeš přejít na druhou stranu to. Jestli vy umístíte bomby přes monstra nebo další hráče oni budou schopni přejít na druhou stranu bomba.

Bludiště je postavené z neviditelných bloků a zničitelných bloků někdy které obsahuje moci-ups jako větší exploze nebo více bomby. Tam jsou 8 světy v této hře, každý s jinými bloky a monstry. Nějaké světy mají rysy jako zeď která odděluje úroveň do dvou polovin nebo průchodů úzkých které teleport vy k dalšímu konci mapy...

Monstra zabijí vás ihned jestli oni dotýkají se vás. Monstra mají proměnné úrovně inteligence. Nejhloupější jeden jít kamkoliv oni mohou, zatímco chytřejší jeden se vyhnou explozím, nejdou do oblasti která obsahuje bombu, a obecně bude na vašem ocasu. Jak vy postoupíte do vyšších úrovní monstra bude chytřejší. Hráči mohou obvykle projít navzájem bez umírání.

Hra má dva režimy:

- dobrodružství: Toto mód je oba jednotlivý hráč a určený pro více hráčů. Aby mohl projít k další úrovni, kterou vy potřebujete aby zabili všechny monstra v úrovni. Toto není snadný úkol, jak úrovně dostanou pilněji a monstra se stává chytřejším. Monstra mohou být někdy opravdu tvrdý aby dohnala a zabít, zvlášť když zkoušejí dohnat YOU. Jestli vy hrajete si se společníkem cíl hry ne- change - vy stále potřebujete aby zabili všechny monstra, ale tentokrát s malou pomocí z přítele. Otravný kousek je že tam není žádný chrání volbu.

- turnaj: Toto mód je určený pro více hráčů jen. Samozřejmě, že vy můžete hrát to sám, tam není nikdo zastavit vás chcete - li, ale to bude opravdu vrtání. ;) cíl tohoto módu je aby zabil další konkurenty pro specifikovaný počet kolikrát. Tam jsou ještě monstra v tomto režimu ale vy se můžete vyhnout jim chcete - li. Vy můžete také vybrat si úroveň, kterou vy chcete hrát v. Toto mód má pár zvláštní plné moci ups také ale já nechystám se zkazit se všechno pro vás.

Celkově to je hezká hra; vy můžete mít hodiny veselého zábavy odstřelování monster nebo dalších hráčů. Hodně špatný nikdy podařilo se mi dostat zvuk pracování, nějaký nebo hudební zvuk mohl opravdu přidat hodně v tom. Další otravný bod je nedostatek chrání možnosti v dobrodružném módu. To je opravdu nepříjemný pro začít všude po od začátku vždy, když vy chcete hrát od hry je docela dlouhý.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Fully Bugged Software

Obrazek:DStroy - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo