Deep Space Drifter
Deep Space Drifter - náhled

Váš počítačový cínový hlas oznamuje, nyní přijímající příchozí zpráva. A trojrozměrný obraz ženy zdá se. Ona je úder, ale ona vypadá vel

...

DreamWeb Recenze

Recenze | Screeny


Spiknutí DreamWeb často připomenul mi matici, jen ne tak dobře myšlený ven. Dreamweb je co drží svět společně, ale sedm síly zla zvedají se aby zničily to. Vy, Ryan, jsou vybraný jeden kteří muset chránit to a chránit svět. Hra je nastavený v docela typickém futuristickém světě kde všechno je redukce a rozbitý a většina věcí jsou udělaná stroji.

Příběh zahrnuje a docela příjemný aby hrál. Jako většina dobrodružných her tam jsou, samozřejmě, mnoho bodů kde vy zdáte se, že má dosažený slepý, a vy budete potřebovat aby mysleli od zřejmí. Hra je prezentován skrz shora dolů grafiku která většinou vypadá pěkně dobrá a jistě pomáhat dělat náladu.

Rozhraní někdy může být trochu klamavé. Nerozumím opravdu proč skutečná hra koná se v malé části obrazovky zatímco zbytek je obsazený obrovským portrétem vašeho znaku. Tam jsou stovky zbytečných položek které můžete zkoumat, tak mohou najít sebe plýtvání hodně času dívající se na věci vy nepotřebují. Kdy vy užíváte počítač v hře příkazy nejsou nijak zvlášť zřejmý, a se žádnou příručkou mohl bys strávit hodiny hádáním, tak já říkám vám nyní vy potřebujete navázání, seznam a četbu.

Toto nebude trvat hodiny. Když jste jednou zabitý první sedmi sil zla zbytku jde kolem docela rychle. Jestli tmavý, deprimující dobrodružný hry jsou váš druh věci, toto by měl zachytit vaši představivost a držet vás jste zabrali na chvíli.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Creative Reality

Obrazek:DreamWeb - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo