Fantasy General
Fantasy General - náhled

Fantasy General je hexadecimální-založená strategická hra. Vyberte si vašeho hrdinu, vezměte vaši armádu, a zpustošily k různým kontinent

...

Dragon Force - The Day 3 Recenze

Recenze | Screeny


Den 3 je druhá hra pentalogy v čtyřech částech. Ne, toto není Hitchhikers průvodce po galaxii, ale první hra nebyla nikdy uvolněný kvůli jeho nízké kvalitě, a namísto právě povrchní toho pod koberečkem přejmenovávající druhý, Mirinae hrál to přímo a uvolnilo na den 2 pro theMSX v roce 1990. Po třech letech, MSX zemřel dokonce v Koreji, a tak hráči mohli vychutnávat hraní první vstup v sériích na PC. Jako všechny čtyři části, Dragon síla je rychlé-odměřené, postranní-rolovací shmup.

V plně vyjádřeném korejském úvodu, my dozvíme se, že Zemi byla zničený dvaceti roků války, končí s vynálezem Arcadiaa bomby. Ale stejná bomba upoutala pozornost závodu válečníka Leliy, kdo přednost aby zaútočila na pomalu znovuzískání lidí. Hráč hraje roli jeden ze tří člověk pilotové: Jeong Kihyeop v rovnováze bojovník Taemiru, Jennifer Lee v stabilní ale pomalá černá kočka, a Siegfried Reutz v divoký ale zranitelný gladiátor.

Navíc k volícímu pilotovi, tam jsou také dvěma nastavením pro "volba", malé satelitní power - up to zvětšuje palebnou sílu. To může buď kolem obíhat kosmickou loď nebo sledovat tu cestu. Kromě mít tři jiné druhy těchto voleb, každá loď má stejné čtyři systémy zbraní se standardním režimem a dvěma vyšší verzemi. Zbraně mohou být komutovaný kdykoliv, podobný silovým hrám hromu na Sega- ovo mega pohonu. Nicméně, zbraně nejsou dokonale vyvážený a zatímco zaměřený výstřel a teplo hledání paprsek ve druhé štěrbině ještě může být užitečný v pravé situaci, třetí zbraň je úplně zbytečná bomba. Čtvrtá zbraň nemůže být nalezený před stupněm čtyři (ze šesti), a kdy nalezený to poskytuje celé další systémy zbytečné.

Ovládací prvky jsou moc vnímavá a dokonce rychlost bojovníka může být přizpůsobený s mezerníkem. Navíc k různému nepříteli píše který útok z každé strany, tam jsou také zásobovací lodě které snížit zbraňové upgrade a štít dobijí kdy ostřelované. Akce může dostat moc intenzivní s pravou kombinací nepřátel na obrazovce, ale tam jsou také nějaké tupé části kde vy jen čekáte na nepřátele krmiva aby vběhlo do vašeho laseru. Stupně jsou příliš dlouho a to může dostat docela pneumatiku pro spouštěcí prst.

Šéfové se může zdát naprostý nejdříve, ale jakmile vy učíte se / dozvědět se pravé taktiky, většina z nich překvapivě jsou snadná tlouct. Největší problém je omezená zásoba extra životů - vy začínáte s jen pěti kredity. Tyto mohou být nacpaný nahoru dostáváním vysoký dost skóre, ale jejich zásoba je nicméně moc omezený.

Pro všechny 2D fanatiky, Dragon síla spaluje nějaké jednoduše děsivé ohňostroje skřítka. V každém stupni, rolování se účastní vícenásobných letadel, a nějaké stupně jsou dokonce vyšší než obrazovka a tak svitek svisle. Země je lživý-3D rolovací vrstva a nepřátelé často přístup z fore - nebo pozadí. Tam je mnoho explozí a paprsků a kulek; možná příliš mnoho, protože vždy není to jednoduché rozlišovat nepřátelský oheň.

Jen několik málo šéfů nevypadají docela tak děsivý jak v nějakých porovnatelných hrách. Zvukový doprovod je stejně děsivý jak "spriteworks", a impulsivní rytmy a přitažlivý melodie pád nikde bez ohromných klasik žánru. To může také být těšilo se z v separátním hudebním testu, který, na rozdíl od zbytku hry, je řízená s myší.

Nakonec, den 3 - Dragon síla je docela dobrá postranní-rolovací hra, s jen spíše upovídaným rovným designem brzdící to z toho, být nazvaný klasika. Fanoušci žánru by měli rozhodně by zkusili to.

Hra ne řídí jeho rychlost jízdní. Optimální nastavení pro DOSBOX jsou asi 3000 CPU cyklů.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Mirinae Software Inc.

Obrazek:Dragon Force - The Day 3 - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo