Bubble Bobble
Bubble Bobble - náhled

Vůbec kdy viděný drak jí mýdlo? Já také ne, ale účinek zdá se být viditelný v kuličce z vlny bubliny. Dva rozkošní draci, z nichž jeden v

...

Dungeon Master 2: Legend of Skullkeep Recenze

Recenze | Screeny


Dungeon Master II: Legenda o Skullkeep je pokračování legendárního dungeonu (Dungeon Master), který zavedl jakýsi nepsaný standard v tomto sub-druhu RPG her.

Hra byla vydána v roce 1993 v Japonsku a v roce 1995 v jiných zemích světa. Je dostupná na platformách PC, Amiga, Macintosh, Sega CD, PC-9821 a FM-Towns.

Vaším cílem je zastavit Lorda Chaose. Ten je však ukryt v bezpečí podsvětí a místo toho posílá svého zástupce - Dragotha. Ten se snaží o aktivaci dimenzionální brány, aby umožnil vstup Chaosových jednotek na povrch existence. Vy se budete snažit o to samé z druhé strany - dostat se do podsvětí dříve, než Dragoth sem a zastavit ho. A to se dá udělat jedině pomocí stroje Zo-Link, ukrytého na vrcholku pevnosti Skullkeep.

Se svojí vlastnoručně vytvořenou družinkou se musíte prokousat až k cíli přes desítky podzemních labyrintů, které jsou plné záludných nepřátel, ale také různých pokladů a vybavení, které vám můžou usnadnit cestu. Vaši hrdinové získávájí se dostávají na vyšší úrovně počtem zabitých monster.

Hra má neskutečně hustou atmosféru. Je to dano z velké části také naprosto unikátním grafickým, zvukovým a hudebním zpracováním.

Dungeon Master 2 je legenda, která nebude nikdy zapomenuta.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Interplay

Obrazek:Dungeon Master 2: Legend of Skullkeep - stáhnout

40xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo