ImagiNation Network, The
ImagiNation Network, The - náhled

Pojďme mluvit o moc ikonické hře. Hra, kterou já mluvím o je INN ( ImagiNation Network), online hra to bylo masivně populární během 1990-

...

Dracula in London Recenze

Recenze | Screeny


Hluboký v Karpatách kreatuře nevýslovného zla žádného mrtvého ani žití terorizující místní obyvatele. Ale běda!, tato kreatura se rozhodla opustit boha opuštěné místo Sedmihradska a přišlo do kosmopolitních metropolí západního světa - Londýna. Undead hrabě Drákula chystá se rozpoutat jeho běsnění na nic netušící lidnatý města a jen hrst odvážných lidí může zastavit ho.

OK, tak to není docela tak dramatický jak ten, ale popis je ještě dost mnohem přesnější. Já musím připouštět že to jsem byl jen nedávno že já jsem zjistil tuto hru je založen na jedinečné stolní hře, kterou já bohužel nikdy jsem hrál, a svým způsobem to dělá prosit mít určený pro více hráčů systém, třebaže to neudělá - pracuje velmi dobře, ale já přijdu k thatlater.

Po otevření obrazovky vy dostanete první sadu voleb. Vy můžete prostudovat zadní příběh a tak dále, ale jeden já bych opravdu bych navrhoval vás číst je RULES část. Tam vy najdete krátký letní základů hrající této hry.

Hra je nastavený v Londýně, po počtu koupil jeho nové sídlo a právě se chystá začít jeho útoky na Mině. Vy ovládáte skupinu 6 lidí (dodávky Helsing, Jonathana, Miny, Dr. Správce, Artur a Quincy) kdo má jiné schopnosti a funkce a vy zkoušíte porazit zlý počet.

Musíte nyní potřebné vybavení, pokračovat v nápovědách a dohnat Drákulu. Neměl byste zapomenout aby odpočíval protože jinak vaši lovci budou moc vyčerpaní a budou muset bojovat s jejich vlastní únavou namísto undead jednoho.

Tam jsou jisté akce vy můžete vždy vykonávat, zatímco jiní vy můžete dělat jen potom co vy úspěšně jste získávali zprávy. Například nemůžeš dosáhnout jamajský Lane předtím než vy jste čtený skutek v tom.

Vy také potřebujete vybavení před být schopen vstoupit do jistého umístění. Na tom nezáleží kdo nese to, jak vy jen potřebujete, že to vstoupit do umístění, obcházet to později, tak jedna lucerna stačí na to, aby celá skupina dokonce když oni rozdělili jednou uvnitř brlohu upíra.

Konečný cíl je aby porazil počet se všemi lovci přežívajícími. Lovci mohou dostat zraněný během bojové scény, ale jen Mina bude pod stálým útokem ze začátku na. Počet nastavil jeho pohledy na ji od samého začátku a chce udělat ji jeho královnou tmavých oblastí.

Teď tam je další zvědavá věc o této hře. To, svým způsobem, podporuje určený pro více hráčů volba. Jde o to že na samém začátku vy dostanete lovcovu kartu. Tam je sedm karty všechno dohromady a v stolním hře každém hráči by měly dostat jeden. Pak jiní hráči se střídají za klávesnicí a jsou lidi kteří jsou napsaný na kartě. Problém s tímto je to, že hra nezačíná od nuly pro každý z nich, ale to pokračuje. Tak jestli hráč jeden hrál skrz první den, druhý hráč bude pokračovat kde první zanechal mimo a začít ve druhém dni a tak dále. Tak to je opravdu kooperativní hra kde všichni hráči zkoušejí dosáhnout stejného cíle. A od byste museli předat klávesnici kolem k další osobě v pokoji s vámi (a mohl bys všechno usnést se na co dělat dál) počítačovou verzi ne tak docela budou určený pro více hráčů hra dokonce kdybys měla jiné lidi kolem. Přinejmenším to by nebylo už ne mulitplayerish pak dobrodružství nebo hra hádanky kde vy máte přes několik přátel pomáhání Vám řešíte hádanky.

Dohromady jsem řekla bych tuto hru byla moc román když jsem poprvé hrál to a je ještě docela jedinečný. Ne mnoho her jsou docela tak úspěšný jestli založený na knize a pokus o následovat děj.Hra sám je hlavní přísada této hry, pro grafiku je funkční v nejlepší a zvuk se skládá z nějakých moc dobře známých ' strašidelných ' nápěvů, jako je smuteční pochod na samém začátku, ze kterých všechny vy byste očekávali ve vousatém Brated filmu upíranebo dokonce kresby. Tam je, nicméně okno remake této klasické hry která dělá uvádět lepší grafiku a zkusí nezaneřádit hru.

Já bych doporučoval tuto hru každému kdo není kontaminoval s myšlenkou že vy potřebujete skvostnou grafiku a efekty s hřměním okrajovými zvuky aby mohly mít ohromnou hru. Vy budete potřebovat nějakou trpělivost s tímto, ale to je (přinejmenším podle mého mínění) dobře mající cenu toho.


Rok vydaní: 1988

Vydali: SDJ Enterprises

Obrazek:Dracula in London - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo