Emerald Hunt
Emerald Hunt - náhled

Emerald Hunt je podobný v stylu úprku balvanu. To je jeden z těch her které je snadné učit se / dozvědět se, ale tvrdý aby zvládl.

...

Questprobe Featuring Spider-Man Recenze

Recenze | Screeny


STORY muže

pavouka lítá v tom. Velký problém. A to záleží na tobě pomoct mu. Muž pavouka je uvězněný v cizím stavení, a to nezdá se jako tam je žádná cesta ven. Tam není žádné schodiště, a jediný výtah v budově se zdá být rozbitý. Co je chudák aby dělal?

Questprobe Featuring Spiderman je druhý Questprobe dobrodružných her, a je stanovený ve světě ... vy jste dostali to... Spiderman. Jak hra začíná, tam nezdá se žádný záchytný bod jak proč vy jste dostali se tam. Nicméně, po kusu výzkum, já jsem objevil že muž pavouka byl zajatý hlavním examinátorem, a jeho mysl byla utřený ze všech znalosti Vy hrajete jak muž pavouka, a jak vy prozkoumáte, to brzo stává se zjevné, že váš musí sbírat všechno thegems, a dát je Madame Web. Toto není tak snadný jak to zní, nicméně jak musíte užívat všechno z vaší inteligence k přes přijít mnoho klamavých (a někdy nelogických) hádanek po cestě. Musíte se naučit vytěžit maximum z pavouka mužských jedinečných extra sil aby mohly porazit jeho nepřátele. Učte se užívat jeho znící smysl pavouka, jeho vynikající síla pavouka, a jeho stoupavost na zdech a stropech. Jen nezapomeň aby kontrolovala váš postup příležitostně, psaním v SCORE.

HERNÍ muž

pavouka je grafická textová dobrodružná hra vytvořený od Scott Adamsa v roce 1984. Obrazovka se skládá z velkého obrazu aby ukázal kde vy jste, s nějakým textem pod popisování věcí podrobněji. Hra užívá jednoduchý textový parser aby ovládal vaše znakovy akce, a dovoluje vám vepsat do krátkých vět, jako je "dívat se postýlka" nebo "dostat Gem z akvária". Hra také rozumí jednoduchým příkazům jako N, S, E, W, náhled, podívej hovor, Inv, skóre a tak dále Jestli vy nezdát se dostávat kdekoli, zkusit znovu-formulaci příkazu. Nicméně, být Scott Adamsovo dobrodružství, hra je plná klamavých hádanek, které může někdy zdát se být trochu nelogické. Muž pavouka je tvrdá hra, a vy potřebujete aby mysleli velmi dlouhý a tvrdý aby jste mohli postupovat.

Kdy vy poprvé začnete hru, vy dostanete možnost volby hrající hry s grafikou (barevným monitorem) nebo bez grafiky (monochrómu monitoru). Po tom, hra začíná řádně. Musím poukazovat na to, že, i když vy jste extra hrdina, vy můžete stále dostávat přetížený jestli vy prosíte nést příliš mnoho. Jako já jsem říkal dříve, hra má nějaký moc klamavý, a někdy nelogický, hádanky. Nejste - li pečlivý, můžete skončit mrtvý. OK, vy opravdu nezemřít jako takový - vy skončíte ve vysoké-samospádové oblasti. Jednoduše jít dolů po schodech (tisk D) vrátí se k dřívější obrazovce. Tam je také strašné bludiště v této hře, a to je snadné ztratit se. Ale nedělej si starosti. Dokud vy pamatujete si SAVE GAME často, pak vy byste měl být pokuta. Muž pavouka má 1 herní štěrbinu která může být přepíše jak mnohokrát jak je nezbytné. Pokud potřebujete naložit vaše ušetřená hra v nějakém /každém /žádném bodu, jen typ RESTORE GAME.

GRAPHICS

Graphics v této hře jsou ve stejném stylu jak předchozí Questprobe hra ( hromotluk) - bohatý a malebný. Třebaže podle mého mínění, oni zdají se mírně nižší v kvalitě v době. Nicméně, zapůsobila na mne Sandmanovým vstupem, stejně jako Chem laboratoř. Mysterio zdá se čas od času, a zatímco vizuálně přitažlivý, on nezdát se sloužit jakýkoliv účelu. Váš inventář je jen ukázaný jak slova napříč spodní částí obrazovky tohoto času, spíše než vidící obraz všechno, co vy nosíte.

SOUND

There je sotva nějaký /každý /žádný zvuk je tato hra - jen **BEEP** kdy vy provedete příkaz. To je docela chudé, dokonce pro 1984 hru. Ještě, vy můžete vždy nasadit cd, a poslouchat , že jak vy hrajete.

SUMMARY

Questprobe uvádějící Spiderman je dobré staromódní textové dobrodružství. To bylo vytvořené od Scott Adamsa v roce 1984, a být Scott Adamsova hra, to je plný až po okraj notoricky klamavých hádanek. Já mám rád jak vy užíváte schopnosti muže pavouka aby mohl postupovat. Vy dostanete se do experimentovat s vašimi extra silami, a užíváte je ve váš prospěch. Jednoduchý textový parser může být malé zklamání v době, jak vy snažíte se najít správná slova aby provedla úkon, ale zároveň, to jen přidá k výzvě. Grafika je bohatá a vibrující, téměř jako bych četl komika, ale oni zdá se mírně nižší než grafiku hromotluka, který byla uvolněný dříve. Dohromady, dobré staromódní textové dobrodružství, dobře mající cenu zkoušky.

Vy potřebujete DosBox hrát tuto hru. Užívej nabídkovou exe soubor aby spustil hru, a potom vepsat do buď 40 ( hrát si s grafikou) nebo 80 (pro monochróm monitory, tato verze nemá žádnou grafiku). Třebaže já hádání většina vás bude budete vybírat si grafickou verzi, hehe.

Část Questprobe Series


Rok vydaní: 1985

Vydali: Adventure International

Obrazek:Questprobe Featuring Spider-Man - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo