Tennis Cup
Tennis Cup - náhled

Pohár tenisu je starý. Ve skutečnosti, to je tak starý že musím udělat nějaký výzkum sítě aby mohl zjistil to. Ukažte se to nebylo tak př

...

Double Dragon Recenze

Recenze | Screeny


Podporovat v dávných dobách...

Málo Wormpaul seděl za jeho 386, a úplně poprvé on začal dvojitý Dragon nahoru. A hle, tu je ta...Předtím, než já dokonce jsem všiml si , že hra začala, - ův ' nepřítel již zbité peklo ze mě - ale to ne - nezáleželo. Toto hra byla tak ohromný, já dokonce jsem nevšiml si, že já jsem hrál první úroveň stále znovu.

Grafika byla tak děsivý, pokaždé když já plácnutý nepřítel dolů já jsem začal křičet, zvláště když jsem viděl velký obr poprvé. Nic mohl plést se mě a hru, a život byl jen tak ohromný...Dva týdny pozdější můj ' ' velký bratr se rozhodl pomoci mi s hrou. On již dokončený to několikrát, a společně my jsme byli nezadržitelní. My ne - jsme nestarali se o naše nepřátele nebo naše vlastní životy - my jsme prali se a to jsme byli všechno které jsme byli důležitý.

My jsme to udělali do finálního šéfa, a s extrémně dobrou kolektivní prací, my jsme dostali ho! Nakonec viděla princezna, kterou já snění o po celou dobu. Ale ona ne - nechtěla přijít k my oba, ona jen chtěla mě. Pak já jsem rozhodl se umístit mou pěst v mé bratrově tváři, a zemřel. Život byl jen tak dobrý se mnou a můj málo princezny...

V nynější době...

Já jsem začal DD1 s ohromnými vzpomínkami v mé mysli, ale z první okamžiku hry byla opravdu zklamávající. Grafika jsou moc nudná a oni užívali daleko příliš mnoho podobných barev. Tam byl téměř žádný zvuk; až když vy udeřili nepřítele vy slyšet vzor - stejný jeden stále znovu - já jsem rozhodl se vypnout zvuk a běžet Winamp při hrající.

Další problém je pohyb hráčů. To je opravdu frustrující aby vidělo sebe postavení vedle nepřítele a bez ohledu na to, co vy zkoušíte, vy jen nemůže uhodit jemu protože on stojí příliš blízký nebo něco. Nepřítel a.I. je nudný opravdu a jakmile vy znáte pravé triky vy můžete porazit téměř všechny nepřátele se stejnou metodou boje.

Já jsem mohl stále hovořící o celých slabých bodech v hře ( délka hry, nepřátelé kteří všechno dívají se stejný, hloupá princezna pověsí na stěnu...) ale předtím, než já odstraším každého člověka, ti, kdo mají dobrý pamět této hry by měla zkusí to. To budete vezmete méně než 30 minuty aby skončily hru.

Pro všechny kdo nikdy neslyšel o tom předtím, zkusit to jednou a vidět kde Golden sekera ( ohromná hra podle mého mínění) dostalo ty myšlenky z. Ale ne očekávat příliš mnoho z toho.

Část dvojitých Dragon sérií


Rok vydaní: 1988

Vydali: Technos Japan Corp.

Obrazek:Double Dragon - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo