Nebulus (aka Tower Toppler)
Nebulus (aka Tower Toppler) - náhled

Nebulus byl jeden z mých oblíbených her na mém dobrém starém starším kapitánovi 64 a pro toto PC-VERSION nemohu říct cokoli o hlavních de

...

Donald Ducks Playground Recenze

Recenze | Screeny


Tady je ještě další rozkošná maličkost. Vy ovládáte líbezný znak kdo je chodící do slavit jeho 70th narozeniny trochu víc pak za rok. To je vznětlivý, ještě líbezný mastičkář který je zná pod jménem Donald kachna!

Donald přeje aby vypomáhat jeho synovce. Oni staví perfektní hřiště v parku (oni mají stromový dům, pevnost a kosmická raketa). Za účelem dostat je více vybavení pro park, Donald muset vydělat peníze dělat příležitostnou práci.

Tam jsou čtyři věci Donald může dělat. On může třídit balíčky na letišti. Jiné balíčky posouvají se minulost jemu na dopravním pasu a on potřebuje aby zvedl správný jeden a hodit to v správném vozíku.

Další práce je v hračce-obchodu. Donald potřebuje aby třídil hračky na policích používání druhý, ale tam je vlak na cestě a jestliže police nejsou bezpečný všechno může opadávat.

Teď my přijdeme k mému favoritu... To je ovocnářské chytající/třídicí externí zaměstnání. Donald muset chytit ovoce a umístit to v správném boxu. Jestli ovoce není chycený nebo je umístěné nesprávně vy ne- nebudete dostávat plat (a Donald se rozhněvá).

A poslední, ale nikterak nejméně je práce ve vlakových ústřednách. Vy uvidíte kde vlak je a dostat zprávu kde měl bys vést vlak. Vy máte šest vypínačů udělat to.

V dalších aspektech hra je víc než pevný pro jeho čas (ohromnou grafiku, dobrý zvuk, rozkošná myšlenka, líbezný hrdina, a tak dále).

Teď jít a budovat to perfektní hřiště pro malinká .


Rok vydaní: 1986

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:Donald Ducks Playground - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo