Kings Bounty
Kings Bounty - náhled

Mnoho hráčů venku má buď slyšelo o nebo hraní brilantní hrdinové směných & Magic sérií, ale jen malé procento z nich je vědomé si, že oni

...

Dominus Recenze

Recenze | Screeny


Já jsem byl moc překvapený já jsem nevěděl této hry dříve. To je dobrý a komplexní strategická hra to bude ceněný také lidmi kdo není v strategii zdravého jádra.

Vy jste ve vaší knihovně kdy vy dostanete důležitou zprávu že vaše oblast je v nebezpečí. Nepřátelské zásoby blíží se k a plánují aby napadly vy. Ve vašem příkazu vy máte čtyři generály (podivné hledící zvíře jako kreatury) s jejich armádami. Váš hrad je uprostřed mapy a je tam několik provincií prostředí to.

Pro zabránit nepřátelům z útoku vašeho hradu, vy můžete umístit pasti v provinciích oni potřebují projít. Vy můžete také rozmístit armády monster aby zahnala nepřátele. Nezapomeň, které v takovém případě vy potřebujete aby zjistili více ozbrojených sil pozdějinebo váš hrad může být bezbranný (jestli příliš mnoho vojáků zemře). Vy můžete dokonce připojit se k bitvě sebe ( kliknutím vůz ikona při sledování bitvy).

Vy můžete zabít vaše nepřátelenebo prosit zachytit je ( nejlepší způsob je s pastmi). Má oblíbená část hry je vyslýchání. Tam je žalář ve vašem hradu, kde vy vezmete vaše vězně příliš (a vy víte co hříšný a vysoce bolestivý věci byly udělané pro vězně v kobkách). Tímto způsobem vy můžete dostat informaci. Tam je lepší použití pro vězně ačkoli. Vy můžete smíchat je vytvořit hrdiny (dělající koktejl monstra).

Hra také nechá vás přijít s magickými kouzly. Vy máte celou laboratoř alchymisty k vaší dispozici a vy dostanete se do promíchat věcinebo projít kouzly již znáte aby jste mohli zvětšit vaše kouzelné schopnosti. Kouzlo je moc užitečný v umění pasti-stavení a moc užitečný v mnoha dalších aspektech. Vy můžete také mít vaše armády pátrat po kouzle (nebo pastech) v provinciích.

Doposud to všechno zní moc různorodý a vzrušující ( ve skutečnostito je), ale hra má několik stinných stránek také. Já zvláště nemám rád bojovou volbu. Jestli vy rozhodnete se připojit se k bitvě sebe (vy přijedete do bojiště v chladném letícím vozu). Pro pohybovat se kolem držet SHIFT a pohybovat ním s myší.

Také já bych ocenil trochu víc čas před prvním útokem (vy děláte dokonce nemáte čas na to nastavit žádné pasti). Vy byste mysleli že byl bys trochu víc čas na to připravovat před prvním útokem (oni ne - nedělali vás jejich nejvyšší v předvečer bitvy).

Kromě toho, hra uvádí velmi dobrou grafiku, plné ovládání myší, hladké animace a plný zvuk (třebaže nápěv může se stát mírně znervózňující). Dohromady to je dobrá hra že já mohu silně doporučovat, ale není to jednoduché zvládnout.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Visual Concepts Entertainment, Inc.

Obrazek:Dominus - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo