Marios Game Gallery
Marios Game Gallery - náhled

To je pětihvězdičková hra.

Vážně. Já se nestarám, co celé Mariovo fanoušky nebo Screwattacks nebo jakýkoliv slovo o tomto, já mysl

...

A Mind Forever Voyaging Recenze

Recenze | Screeny


A hluboký a myšlený-provokující román science fiction sám o sobě, mysl navždy Voyaging, Steve Meretzky- ovo klasické textové dobrodružství stále upoutat nějakého /každého /žádného nového hráče který stane se narazit na to. Bohužel to získalo slabý příjem po jeho počátečním vydání, ale to má od přišlo k bylo uznáván jako textová hra, a vystoupil na legendární status.Vy hrajete jak - ův normální hoch v - ův normálním Jižním Dakotě městě.Nicméně, vy zjistíte že vy jste ve skutečnosti počítač - počítačová simulace - ův normálního hocha v - ův normálním městě, navržený vládou. Vy jste byli bylo poslané deset let do budoucnosti vidí jak nový vládní program ovlivňuje město a jeho obyvatele. Vy jste aby sledovali město a vrátit s doporučeními na to, jak změnit program. Jak jste počítač, vy můžete odstranit sebe ze simulace kdykoliv a prostudovat zprávy a informace v komunikačních režimech stejně jako ovládat další počítače v komplexu.

Vy ve skutečnosti utratíte většinu hry zkoumání města a pozorování změn spíše než vyřeší hádanku, ale nenechá se zmást, to je ve skutečnosti docela úchvatný, ještě víc než mnoho ohromných románů. Tam jsou nějaké vynikající hádanky blízko konce hry, nicméně tak já vyzývám vás k tomu, abyste hráli celou cestu skrz. Já mohu snadno říct ukončení je nejvíce sevření a odměňující já jsem vůbec kdy zažil.

Rozhraní je hezky dělaný: jednoduchý šedý text na modrém pozadí. A bar na vrcholu obrazovky zobrazuje in - game datum a čas stejně jako který mód nebo umístění vy aktuálně jste v. Hra je docela velký, včetně schopnosti prozkoumat celé město Rockvil; to bylo první hra z jeho žánru aby vyžadoval obrovský 128k paměti aby běžela!

Dohromady, já doporučuji tento hru absolutně každému, ne jen text-dobrodružství nebo fanoušci science fiction. To je absolutně poutavý titul a jeden z nejvíce zřetelný vůbec kdy udeřit police. To zcela zaslouží si jeho celkový příděl 5 z 5.

Vy budete potřebovat použít WinFrotz aby mohl běžet tuto hru řádně!


Rok vydaní: 1985

Vydali: Infocom

Obrazek:A Mind Forever Voyaging - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo