Oscar
Oscar - náhled

Toto legrační a barevný počítačová hra je produkt softvéru talentu. Oscar je typický platformní skokan to bylo také publikovaný pro Amiga

...

Dizzy - The Fantastic Adventures of Dizzy Recenze

Recenze | Screeny


Fantastický Adventures závratný je první závratná hra vytvořila přímo pro PC stroje. To bylo zřejmé že PC konverze her původně udělaly pro spektrum nebylo dost dobrý, tak programátoři chtěli použít PC'S prostředky aby vytvořily lepší a víc vyzývavou hru. Výsledek byl že oni udělali největší a nejvíce komplexní závratnou hru, naplněný variantou, dobrodružstvím a akcí.

Toto hra byla extrémně důležité kroky v závratný PC historie: Jeden ze zvláštností závratný jsou že on spíše byl těžký ovládat například, on by stále válet po skákání). Ještě navíc, PC verze byly víc obtížné než spektrum a C64 verze, které otočily lidi pryč: hry byly jen příliš tvrdé aby hrály. Programátoři nyní chtěli oba zajišťovat závratné fanoušky a přitahovat nové hráče, tak oni udělali nějaké změny: Závratný již déle nezemře ihned, ale on ztratí energii, která může být obnovená skrz kusy ovoce. Vy můžete také sbírat několik extra životů (které vy budete potřebovat) řešit hádanky dlaždice. Závratný mám ještě jeho "vaječný-specifický" pohyby, jako kymácení po skoku, ale oni nejsou docela tak nerv-zřícenina jak v dřívějších hrách.

Protože závratný nebyl tak populární na PC, všechno jen muselo být složitější. Zdálo se že lidi chtěli více varianty a nových úkolů, protože mnoho úkolů byly opakovaný z jednoho závratné hry k dalšímu. Na druhé straně pořádná závratná hra jen by nebyla kompletní bez jistých rysů. Toto hra uvádí všechno závratných přátel a všechny objektů a hádanek z předchozích her, ale navíc k závratným vesnici tam jsou také novým lokalitám které může být prozkoumané, včetně dolu, hřbitov, pláž, město pod vodou a apirate loď.

Jako předchozí závratné hry, tento je křížení mezi hádanka a platformní hra. Něco navíc zahrnout ovoce které bude znovu naplní závratnou energii a 250 hvězdy aby byl sebrané (místo dřívějšího titulního' zlata a diamantů). Tam jsou také nějaký věci, které zlepší různé druhy hry, jako výše uvedené dlaždice-míchání hádanky, dlouhý a nebezpečný nákladní vůz pohony skrz doly kde vy budete sbírat mnoho hvězd, hrad přijímací obrazovka která podobá se OperationWolf, skákání na bublinkách jako v závratné bublině a tak dále.

To je největší (případně i příliš velké), nejzajímavější a nejlépe vypadající závratné hry pro PC. To daří se zůstat věrný Dizzy - specific zvláštnostem, při přidávání hodně extra rysů. Odlišné prvky jsou vyrovnané, dělání této hry vhodné oba pro hráče již obeznámený se závratnými hrami a pro ty, kdo nikdy neslyšeli o nich předtím. Ačkoli se to může postrádat nějaký druh syrové atrakce , která spektrum a C64 majitelé jistě cítil, fantastický Adventures závratný má vše co potřebuje ze závratné hry. Já bych dokonce bych doporučoval tuto hru hráčům kteří zkoušeli další závratné hry a jsem nenáviděl je. Šetření závratné hry na dalších platformách, to je THE/platformní hra logiky.

Část závratných her sérií


Rok vydaní: 1994

Vydali: Codemasters Software Company Limited, The

Obrazek:Dizzy - The Fantastic Adventures of Dizzy - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo