StarCraft: BroodWar
StarCraft: BroodWar - náhled

StarCraft: BroodWar, to je legenda mezi strategiemi. Spatřila světlo světa v roce 1998 jako datadisk ke hře StarCraft.

...

Crisis in the Kremlin Recenze

Recenze | Screeny


Krize v Kremlu je uspořádaná a originální hra.

To dá vás do bot jednoho z vůdců sovětu politické strany - dovolující vás, abyste jste byl buď reformista, zastánce tvrdé linienebo vlastenec - a vy musíte provozovat Sovětský svaz 1985, celou cestu až k roku 2000 a za. Vy potřebujete aby starali se o rozpočtech, politice, a krize které vyvstávají ve vašem času režimu.

Kdy krize vyvstává, vy zvednete jeden ze čtyř telefonů souvisejících v tom: tyto je KGB/Military, agentura telegrafu Sovětského svazu, Minister pro zahraniční věci, a Rada ministrů. Na začátku krize vy dostanete popis toho, co to se vztahuje na, následovaný několika volbami vy můžete udělat aby jednali s tím. Mít na paměti že musíte zapůsobit na všechny frakce s vašimi rozhodnutími, protože jestli vy kontinuálně se kloníte k jedna frakci, jiní sesadí vy. To není neobvyklý aby byl svrhnutý Hardliners nebo přinucený rezignovat Reformists nebo Nationalists.

Vždy jednou za čas budete muset měnit vaši politiku týkající se vaší vojenské pózy, kontrol mezd, mediální svoboda, obchodní svoboda a tak dále. Vy také jste zodpovědní za rozvrhující peníze jiným oddělením; to je kde hra dostává matoucí jestli nejsi dobrý s čísly. Ale po páru zkoušek vy přijdete na kloub tomu. Já jednou jsem řídil moje armádu utrácení do země po zhroucení Spojených států, tak, že já jsem mohl udělat Rusko ekonomického obra.

Vy obdržíte mapu dokazující hodně všechny severní polokouli. Zelené národy představují země které jsou jen žití život jak přichází, jako jsou ty v západní Evropě, Kanadě, Spojené státy a Čína. Purpur představuje komunistické republiky, jako je Polsko, Ukrajina, Georgie a Mongolsko. Jak tyto země utrhnou se komunistickému bloku, jejich barvy mění z purpurový světlému nachu, pak žlutý, světlo červený, a nakonec zelený aby ukázalo že oni odešli Spojené státy. Kdy země odchází, vy obvykle dostanete volbu aby vyhlásila stanné právo nebo nechat zemi opustí mírumilovně. Nakonec, jak vaše ekonomika dostává hůř a hůř, vy dostanete volbu aby rozpustila U.S.S.R úplně. Vy můžete držet to nedotčený, ale to obvykle má za následek horší ekonomiku později potom co vy jste rozpustili to.

Během hry, malý videa a zpravodajský články přijdou na konci všech krizí měly jste, ukazující důsledky voleb vy jste udělali. Vy můžete vždy kliknout na váš málo VCR a recenzovat jenebo dívat se ve vašem kmenu a recenzovat všechny zásilky že vy jste dostali.

Hra má málo zvuku dalšího než nízký bzučivý "dududududu" odesílacího strojenebo malý hudební MIDIS kdy TELEVIZNÍ NOVINY video přichází.

Dohromady dobrá hra - já dám tomu 4. To je kinda tvrdý, ale veselá zábava nicméně.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Spectrum Holobyte, Inc.

Obrazek:Crisis in the Kremlin - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo