Protostar - War on the Frontier
Protostar - War on the Frontier - náhled

Starší členové Abandonia bude žádnou pochybu pamatovat si staré Starflight hry. Kdy řekl, že člen dělá stáhnout prahvězda, oni budou nepo

...

Dizzy - Bubble Recenze

Recenze | Screeny


Závratný je herní série které vyvinuly špatné jméno na tomto místě kvůli jeho chudé hře. Já proto cítím to nezbytný k opravit toto přidáváním závratná hra který je veselá zábava, návykový, jednoduchý a především dobrý! Toto hra zaslouží si 5 - point skóre, žádný argument.

Co je to, co pak odděluje tuto závratnou hru od zbytku? Dobře jak počítačová hra jít, tento je tak jednoduchý jak oni dostanou zatímco ještě dívající se výborně ! Vy hrajete závratný vejce, ale namísto skákající kolem řešení hádanek a stává se frustrovaného kvůli vaječné tendenci aby rozbila, vy nyní se budete topit pod vodou pro drahokamy, perly a další hezké položky na dně moři. Nešťastný pro vás, vejce nemohou plavat, tak jestliže ne vy se můžete dostat do povrchu před vašimi vzdušnými-zásobovacími běhy ven vy zemřete. Tak, jak vy dostanete nahoru? Jednoduchý - použitím bublinek jak volné taxi-jízdy. skákáním na bublinu vy jste přepravovaný nahoru trochu, před bublinou praskne pod vámi. Pro dosáhnout povrchu vy budete potřebovat aby skočili mezi jinými bublinkami, skalními útvary a velrybami. Velryba je jediná přátelská kreatura v moři. Celý jiní ublíží Vám (i.e. kraďte nějaký z vaší vzduchu). Pro skončit každou úroveň, kterou vy potřebujete aby jeli bublinu z vody.

To může znít snadný, ale a zjistíte, že je ten víc vyzývavý než by sis mohl myslí. To někdy cítí se jako všechny cesty jsou zavřené, kromě cesty zpět dolů k spodní části. Pro uklidnit úkol tam jsou vzduchy-tanky a extra životy umístily kolem jiných úrovní. Pokud jde o grafiku, závratná bublina má nejlepší a většina barevný ze všech závratných her. Zvuky a hudba jsou také moc konejšivá. Dohromady oni vytvoří perfektní atmosféru pro hru.

Ale a co hratelnost? Ovládací prvky jsou tak snadné, jak oni by mohli být. Vy užíváte řídící klíče. To je ve skutečnosti všechno vy budete potřebovat. Nahoru je skok. Jednoduchý. Toto hra byla dělaná s jednu věcí na mysli: udělat příjemného čas-zabijáka kdy nemáte čas na to hrát větší hru. Dokonalý pro pracoviště! Vysoké skóre, který já jsem dal hru odvozuje ze skutečnosti, že tato hra sám chrání celé další závratné hry z dávající sériím špatné jméno, pro jeho jednoduché ovládací prvky, dobrý nápad, a skutečnost, že to je opravdu nádherná hra (a to jak týkající se sightand zvuku).

Část závratných her sérií


Rok vydaní: 1993

Vydali: Codemasters Software Company Limited, The

Obrazek:Dizzy - Bubble - stáhnout

24xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo