Ghosts N Goblins
Ghosts N Goblins - náhled

Zdá se že tam ve skutečnosti jsou někteří lidé na světě to nikdy neslyšeli o Ghosts'n'Goblins. Pojďme vrátit se do 80'es, zlatý věk videa

...

Settlers, The Recenze

Recenze | Screeny


Osadníků také známé jako City nevolník: Život je feudální je hra o usazování zemi, a rozšiřování skrz výdobytek. Ale ohnisko hry spíše je na skutečném stavení vašeho impéria než výdobytek.

Kdy hra začíná vy musíte umístit váš palác. Toto bude vaše první kroky k usazování celé mapy. Palác bude sloužit jako skladovací skladiště, ale také jak kryt pro vaše předměty. Tam je také omezená zásoba prostředků uložených v jeho zdech, jen aby dostaly vás jste začali. Další krok je aby zjistil základní zdroje který jsou kámen a dřevo. Také, moc důležitý a základní zdroje je jídlo. To je potřebné k tomu, krmit vaše vojáky a horníky. Všeobecně, čím více vás rostete více druhů prostředků vy budete potřebovat. Ale hra je složitější než jen shromažďování prostředků. Například, tam jsou volby jako objednávka položkové distribuce, která nastavuje objednávku v kterém položkách bude přepravovaná. Ale pěstování vaše impérium řezem dřeva a hromadící kamene ještě zdá se dost tupého... Nicméně, jako já jsem uvedl předtím, tam je víc této hře než to: expanze a výdobytek. Jak vy expandujete? Stavením vojenské struktury vedle vašich hranic! Blíž k skutečnému hraničí stavení je více země vy získáte po vašich vojácích obývat to. Jak vy expandujete budete muset bojovat s vašimi nepřáteli. Toto je udělán s vojáky (duh!), které bude rekrutovaný jak vy budujete více armády struktur. Oni jsou rekrutovaní z kaluže rolníků (nebo pracovníků tak jak jsou zavolaná tato hra). Jak stále více rolníků dostanou rekrutovaný, akcie zbraní z vašeho hradu klesá. Kdy to dosahuje nulu, už ne vojáci budou k dispozici. Budete muset tvořit zbraně v kováři být schopen přidělat vojáci. Aby mohl mít dobrou armádu (kvalitu moudrou), také budete muset krmit je, a dodat zlaté mince k jejich pevnosti. doručováním zlata, oni cvičí, a stát se lépe a víc hrůzostrašnými zabíjejícími stroji.

Grafika jsou moc hezká! Zvuk není nic výjimečný a tam je počáteční film, který je moc hezký také.Zajímavý význačný rys, tato hra nabízí - ův dva myší ' mód. To je druh rozštěpeného-obrazovkového horkého křesla. Další herní režimy jsou: veďte kampaň, 1 hráčskou mapu šarvátky, 2 hráčů mapy šarvátky, výuka, a demoverze. Vy můžete si hrát s až do 3 počítačem řízených hráčů. S výjimkou toho, vy můžete také nastavit mapovou velikost, výběrem postavy v mezi 1 - 8. Ale dát si pozor protože větší mapová velikost, větší vaše RAM figura musí být. Tak, například, hrát 8 velikostní mapu, vy byste potřebovali 8 MB RAM minimum. Nicméně, nemyslím, že toto bude budu prezentovat hodně problému dnes.

V uzavření, rád bych řeklo, že tuto hru je prostě ohromný, a že to plně zaslouží si 5 značku, třebaže to má veselý bojující systém ( nejdu do toto protože to je recenze a ne rekapitulace... jestli chcete svědčit to, vy budete jen muset stáhnout to a podívat se sám)

Sidenote: Osadníci užívají izometrickou perspektivu pro displej. Toto míní , že hřiště je technicky dvojrozměrný, ale tažený v izometrickém pohledu tak , že hra vypadá trojrozměrná. Další, modernější, hry které také užívají izometrickou perspektivu zahrnout: Červený poplach 2(2000), tajemství: Steamworks & Magick Obscura(2001), a dokonce nikdy Winter Nights(2002), jak mnohem víc dalších her.

-ve Windows vy ne- nedostanete zvukový. Nejlepší hrát tuto hru v Dos módunebo v Dos boxu; -jestli vy spustíte hru s "osadníky" nebo "rychlost", nebudete schopní aktivovat SVGA mód. Jestli chcete umožnit SVGA módu, budete muset spustit hru používání jednoho z těchto spustitelných souborů: "osadník" nebo "rychlý"

If vy máte problémy s hrou, kontrolovat čti měnebo poslat zpráva v našich fórech!


Rok vydaní: 1994

Vydali: Blue Byte Software GmbH

Obrazek:Settlers, The - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo