International Tennis Open
International Tennis Open - náhled

Jak jméno navrhuje to je hra tenisu, který opravdu toho není mého vkusu. Ale hra je hezká dost, aby hrála jednou za čas, dokonce pro lidi

...

Discovery - In The Steps Of Columbus Recenze

Recenze | Screeny


Objev: V krocích Columbusa je směs historické strategické hry a otáčecích-založených námořních bitev, poněkud založený na dobrodružstvích slavného průzkumníka Christopher Columbusa. Malý titbit historické informací se objevit na obrazovce během hry, vyprávění různých setkání zkušených skutečným Columbusem.

Na začátku hry vy jste vítán jakýsi strašnou hudbou která má schopnost stáhnout barvu, ale naštěstí hudba umírá mimo po chvilce a zvuky jsou snížit na minimum. Vy jste pak kdybych si jste měli vyberete hrát jedné z osmi národa, a potom volba pěti barev, načež jde obrazovku kde můžete si vybrat ze šesti světů: Všechno toto bez jakéhokoliv narážky aby dala vám představu proč bys měl vybrat si portugalštinu namísto Britůnebo proč Prusko by hodilo se Vám lépe než španělštině. Tam není nic co odlišit svět druhy, také, z Americas (které je jediný svět s jménem) k zbývajícím pěti světům, (v)pohodlně pojmenované World 2 do World 5.

Hra nemá tooltips, a je tak uživatelsky příjemný jak letící UFO; jinými slovy, vy budete havarovat, hořet příšerně a zemřít mnohokrát před proveditelností co vy potřebujete udělat, a do té doby vy budete moc frustrovaní aby chtěli zkusit už ne. Po přebírajícím herním módu - přístupný pro všechny, eldorádo, pokladní závod nebo zemní závod - a nakonec nastavení potíže, hra začíná ihned.

V hře tak uživatelský-nepřátelský že nebudete daná žádná myšlenka se pokud týče co se děje, vy začnete uprostřed oceánu s ne backstory, jako zbloudilé fleabitten štěně hozený sám do širého světa. Vy nakonec vyřešíte že musíte koupit loď, najít zemi a vytvořit osídlení. V "bankovní" tabulátor vy můžete vzít půjčku, koupit několik lodí lišících se v ceně a vydržování stejně jako ve váze, rychlosti a množství zbraní, stejně jako dívají se na váš příjem, výlohy a aktuální moc ve formě množství lodí, různá stavení a zemí. Toto zní snadný dost, ale v této hře to není to jednoduchý; kdy vy najdete zemi, vaše loď mizí kdy vy dosáhnete vašeho cíle z nějakého důvodu.

Vy potřebujete aby přistáli ve velké vysoké zdrojové oblasti a řídit přístavy, muži a obchod aby vytvořil příjem zlata a vybudovat stálé osídlení, při přežívajících živelných pohromách a útocích místními lidmi. Na dobré poznámce, to je veselá zábava aby sledovala osadníky odlesňování oblast a začátek aby zjistil prostředky - vy cítíte jako bys dopadáte na svět jakmile vy máte slušný počet osídlení nahoru a běhu s dopravními obchodními cestami chráněnými vašimi loďmi bitevními. Boj je dost přímý jak vy střídáte se aby klikli volba; můžete si vybrat z útoku, předběhne, obchod, a tak dále. Také, příležitostná historická fakt, že třesknutí nahoru mohou sloužit jako léčba kohokoliv kdo se zajímá o historii Columbusa.

Všechno ve všech hře není snadný aby začala, vy hrajete si s malou pomocí aby dostala vás jdoucí, a dokonce menší aby drželi vás hraní, ale jakmile vy jste rozřešili jak transformovat osídlení do několik měst a nakonec impéria s considerableforce lodí a dobrých produktivních dopravních obchodních cest, vy začnete vychutnávat pocit moci že vy jste dosáhli.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Golden Sector

Obrazek:Discovery - In The Steps Of Columbus - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo