Immoral study - Lesson 2
Immoral study - Lesson 2 - náhled

Druhou lekci náš zvrhlý učitel uštědří dcerce majitele nějaké (pravděpodobně) automobilky. Holčina si nejdřív hraje na drsňačku ale po tom c

...

World Class Rugby Recenze

Recenze | Screeny


World třídní Rugby byl udělaný v roce 1992 společností nazvanou Dentonský design, dát do počítačových her pro jeden z nejdůležitějších sportů hrály skrz země Britského společenství, a slavit světový pohár.

V této hře vy můžete hrát sebe nebo s přítelem, a vy můžete použít klávesnici nebo ovládací páku. V hlavním menu vy můžete konfigurovat hru (měnit úroveň potíže, kterou vy chcete hrát, délka utkání - až do 20 minutnebo otáčecí hudební o/u). Já bych navrhoval vy opustíte hudbu na jak to není marné a vy můžete dokonce slyšet veřejnost a rozhodčí, tak zkusit to před otočením toho mimo. Vy můžete také vybrat si aby měnili body hry končit s 5 body (normálními) nebo 4 body. Toto hra je dobrý protože vy můžete také předefinovat klíče, které vy chcete hrát si s, tak vy můžete vybrat vaše favorit klíče. Smůla kde vy budete hrát může být změněný příliš a vy dostanete různá pole (tvrdý, zelený, sníh), který je další ohromná volba. Toto hra dává vám šanci na to vybrat si jeden z 16 týmů dostupných, a po že můžete vybrat si hru aby hrála: přátelské utkání, k ligovému zápasunebo světovému pohárovému turnaji.

Pro přizpůsobit váš tým vaší zálibě, vy dokonce dostanete se do vybrat barvy košilí, a vy můžete také zvednout vaše 11 hráče na poli. Nezapomeň aby viděla jejich statistické výkazy, a dohlédnu na to, aby nejlepší vždy hrají. Po všech volbách jsou udělaní, vy jste připravení aby začali hru. Je to velmi snadný aby ovládal hráče na poli, kvůli tomu, co já jsem vysvětlil předtím, můžete změnit ovládací prvky, to je snadné hrát, a kdy protější tým má míč, vy potřebujete aby kradli to, jestli nemůže dělat to, vy potřebujete aby blokovali mužský withball. Kdy vy máte míč vy potřebujete udělat opak, vy potřebujete aby podali míč mezi vašimi hráči bez vypuštění šípu to, a později prosit udělat vašeho muže s míčem ve finální části pole. Vy také máte možnost vidět opakování nejlepších her na poli.

K lidi kteří ne- znát sport, to téměř stejný jako "americký fotbal". Toto hra potřebuje DOSBOX běžet. To je velmi dobrá hra tak to zaslouží si 4 body.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Dentons

Obrazek:World Class Rugby - stáhnout

3xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo