One Must Fall 2097
One Must Fall 2097 - náhled

One muset padat je klasický příklad polovinydevatenácti beat'em nahoru! Jeho jednoduchý, postit se odměřený a návykový. S jednu výjimkou

...

Discovering America Recenze

Recenze | Screeny


Vy jste průzkumník v Novém světě. Na samém začátku vy jste uvítaní s "symfonií Nového světa" (od Antonina Dvor??ak). Další, počítač říká vám proč, kdy a jak jste dostali se tam, a jaký váš mise je.

To je docela jednoduchý, opravdu: Vy jste přistáli na Floridě (jako jeden ze španělských expedic opravdu dělaly) a objevíte nová teritoria. Na konci musíte se vrátit do Mexického zálivu včas, jinak loď která by měla vzala vás zpět do Evropy bude pryč!

Na vaší expedici vy se setkáte s mnoha místních lidí. Oni budou buď přátelský nebo nepřátelský (vy uvidíte číslo v spodním části levém rohu). Jestli oni jsou přinejmenším neutrální, vy můžete prozkoumat to místo (nacházející nové rostliny a zvířata - a jmenování jich).

Čas od času také budete potřebovat aby odpočíval a vyměňovat zboží za dodávky. Vy můžete také loupit, ale který bude nedostanete vás daleko!

Je tam několik kvízy v hře, že musíte odpovědět - pro extra body. Čtěte všechno, co objeví se na obrazovce, protože na konci, vaše znalost bude testovaný - znovu pro extra body. Tam je také další prémie - tam jsou čtyři kusy medailonu měl bys zkusit a najít.

Já bych dal objevování Americy 4. To je hezká hra, a vy se můžete učit / dozvědět se hodně, ale jakmile vy dosáhnete špičkového skóre... vy ne- pravděpodobně nebudete se vrátit a zopakovat to!

Kdy vy rozepnete hru musíte instalovat to! Teď to je stará hra, tak to myslí, že to je na disketě, tak instalace může být dělaný jen z pohonu : nebo diskový b:!

Tam jsou dva způsoby instalace toho: 1 - kopíruje hru k pružnému disku a instalovat tam odtud 2 - užívá DOSBOX a montovat adresář instalovat program jak diskový b: (eg. montujte b: c:DA) a (montovat g: c:)


Rok vydaní: 1994

Vydali: Lawrence Productions

Obrazek:Discovering America - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo