Need for Speed 3 Hot pursuit
Need for Speed 3 Hot pursuit - náhled

Zajisté každý z vás zná dlouhou sérii NFS. NFS 3 Hot pursuit vytvořila firma Electronic arts v roce 1998, je to druhý díl, ve kterém si užij

...

Dinosaur Safari Recenze

Recenze | Screeny


Dinosaurs. Tam hodně aint děcko kolem kdo nebyl jednu chvíli nebo další naprosto fascinovaný s těmito obrovskými plazy.

Samozřejmě, kde děti najdou veselou zábavu, společnosti rychle seženou peníze. To je obvyklý průběh věcí, a "dinomania" není žádnou výjimkou. Z toho důvodu my dostaneme dinosaurusovy filmy, knihy komiksů... a (jak jinak?) počítačové hry.

Někteří z můžete předpokládat základ na tomto- ův jménu her že my se chystáme dělat po rozkošných plazech (jako ó!-tak-přátelský Tyranosaurus - dívá se, on právě žebrání pro poklepání na hlavě!). Naštěstí, toto není tak - všechno my "lov" pro jsou obrázky a videa celých šedesáti druhů těchto zarostlých ještěrek.

Zpočátku vy jen máte přístup k základní kameře aby vzala vaše obrázky s, ale jak hra postupuje několik dalších zařízení objeví se - videokamera (která může zaznamenat filmy), detektor který pomůže vám najít vaši cestu do tvora, kterého vy hledáte tehdy, a nakonec návnada která je dokonalá pro dostane ta plachá Velociraptor (nebo další Deinonychus) ze skrývání.

Herní úroveň potíže byla přizpůsobená směrem k dětem, a pro jejich snadnost hry CD také zahrnuje několik savegames předprojektovaný autory. Tyto dovolí přístup k celým extra zařízením a velkým množstvím energiím kreditům (užívaný pro pohyb, braní fotk a použití přídavných zařízení) hned.

To také stojí za zmínku že zatímco tam není žádná zvuková kulisa a SFX není příliš vysoké kvality, celé dinosaurusovy položky vyjádřily popisy - jednoduše kliknutí a vliv na s vaším myší boxem ve vstupu že vy chcete četli.

Zatímco před --poskytnutá grafika a vzácný zvuk nezapůsobí na kohokoliv nyní, Dinosaur safari je ještě zdroj velké legrace pro děti - tak ideální způsob jak dostat že mladší sourozenec, navštívení spratka nebo vašeho vlastního rostoucího následníka obsazeného pro acouple hodiny kdy vy navštěvujete k více důležitým věcem.

A kdo ví, možná, že vy sebe budete vychutnávat kus dinosaurusova-sledující veselá zábava?

Poznámky na rozbalení a běžící hry: Aby mohl běžet, herní archiv musí být nebalený ke kořennému adresáři vašeho pevného disku nebo spálený na CD. Odstranitelná paměťová zařízení (eg Pendrives) může také užívaný. Jestli vy vybalíte soubory kdekoli jinde, hra nebude operovat správně.

Poznámky na běžící hry ve Windows XP: Dinosaurus safari může být běží pod Windows XP, jestli vy podfuk kolem s kompatibilními režimy. Aby dělal že, kliknutí na pravou klávesu na proveditelný a z menu vybere [Properties] pak vybrat [kompatibilitu] tabulátor. Vyberte "Windows 95" z vysunovatelného boxu a kontrolujte boxy vedle "běh v 256 barvách" a "běží v 640x480".

Poznámky na běžící hry ve Windows 9x: Vaše barevná hloubka musí být nastavený na 256 a rozlišení k 640x480. Zkoušející provozovat hru ve vyšších rozlišeních budou mít za následek černou skříňku být přítomnou kolem herní obrazovky. Hra má tendenci aby zmrazila čas od času kdy běžela na Windows 98. Já se obávám není žádný způsob kolem této záležitosti.


Rok vydaní: 1996

Vydali: Mindscape Inc.

Obrazek:Dinosaur Safari - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo