World at War - Stalingrad
World at War - Stalingrad - náhled

World za války - Stalingrad

jak vy můžete si představit, očekával jsem hodně z hry s tím titul. Zvláště od bitvy v Stalingradovi j

...

Defender of Boston - The Rock Island Mystery Recenze

Recenze | Screeny


Tim Wisseman, a jeho bratr Kenneth spolupracoval aby udělal herního ' ochránce bostonu ' na začátku 90s. Hra je kombinace záhady, science fiction, a hrůza, velice Lovecraftian na téma hra.Vy jste poslaní do Rock Islandu skupinou v bostonu pojmenovaném ' Fanus základ.účel ' základu ' nikdy není jasně nevysvětlil, ale to zdá se být skupina pokus o chránit město boston z jakýkoliv zla mohlo přijít jeho způsoby, z toho důvodu jmenný ' ochránce bostonu.A spolu - člen základu, Fred čerň, tajemně zmizela potom, co on přišel do držení cizího a silná objektu jen označovaná jako ' věc.černý dům lehl popelem, a jeho manželka byla zavražděný, Fred čerň být primární podezřelá osoba. Vy začnete abyste zjistili, že ne všechno dobře je na tomto ostrově, vy máte tyto všechny cizí hvězdicovité symboly všude po ostrově, existence cizího kultu, divoké zvěře jdoucí šílený, a různé jiné zprávy o UFOS. Jak vy zjistíte více do hloubky o těchto událostech, vy získáte stále více bodů. Čím více vás víte o co se děje, více bodů které nahromadí.

V této hře vy můžete shromáždit položky, jako je MacGyver, dát dohromady výbušniny z komponent domácnosti, a tak dále Vy můžete také udělat a vařit jídlo, a shromáždit zbraně. Hra je také moc otevřený skončila v jeho pohybovém systému, vy můžete jít nějaký /každý /žádný kudy na vás chcete v reálném čase, ale jestli vy pohybujete příliš rychle vy dostanete unavený a budete muset odpočívat. Také, při pohybu v otevřený, můžete možná jste napadený rozrušeným divočinou-životem rozčileným nějakou neznámou silounebo žábou- podobnou hlubinou jednou kdo zabije vás jen cílením je. (běžet jestli vy slyšíte podivné skřehotání typového zvuku). Docela několik málo domů jsou rozprostřený oddělený, tak můžete utratit hodně otočení posun jestli vy jste zatížený položky. Hra má obrovskou směs schopností aby zvolily kdy vy začnete hru, ze síly k více neobvyklý Ti - Chi a Ninjitsu. Část z nich dovolující vám vidět, slyšet, a více dělat v hře, zatímco nějaké další schopnosti se zdá budou mít zanedbatelný účinek. Toto hra také má neodpouštějící Rogue - like šetřící systém, kde to chrání váš znak kdy vy jste opustili hru, a maže to jestli vy zemřete.

Prosové: Otevřete jste skončili pohybový systém, poutavé spiknutí, masivní mapa, široká směs znaků aby dotazovaly se, se zřetelnými a zajímavými osobnostmi, mnozí jsou výstřední, a ostrov s mnoha skrytými tajemstvími a příběhy pro vás objevit.

Námitky: Neodpouštějící zlý- podobný šetřící systém, sub - par grafika (oni pravděpodobně omezili sebe málo barev), hlavní šetřící herní závady kde položky zmizí jestli vy jste opustili hru a vrátit později (nadějně kdy DOSBOX vyjde ven s uložit stát toto willno déle být záležitost)

zatímco tyto hra možná několik stinné stránky, spiknutí bude kreslit vás v, hra je téměř jako bys hrála X - Files epizodu.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Tim Wisseman

Obrazek:







Defender of Boston - The Rock Island Mystery - stáhnout

14x



nejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo