Soccer Kid
Soccer Kid - náhled

To je příběh děcka fotbalu:rok je 1994; hluboko ve vesmíru cizím svrabu vypláchne galaxii, hledání planety pro trofeje, přidat k jeho sbí

...

Dinopark Tycoon Recenze

Recenze | Screeny


Jako u většiny simulačníchher, příběh není významný; to má jen aby dostalo vás jste začali. Cíl v Dinopark Tycoon je úspěšná správa parku. Nicméně, toto není váš obyčejný zábavní park ale dinosaurusův park. Vy začnete s $5000 který je vypůjčený z banky. Hra jen neomezit sebe nákupu několik dinosaury, ale také muset koupit zemi (tam jsou tři druhy země na wich vy můžete budovat váš park), plot to řádně (tam je dokonce možnost kupovat elektrické ohradníky) a najmou údržbu mensince vy nechcete váš dinos uniknout. Vy musíte také podplatíte potravu pro vaše-velikosti atrakce. Tam jsou dinosaury které jíst jen maso, a tam jsou jiní kdo jí jen zeleninu. Naštěstí hra jde s encyklopedií ze všech dinosaurů dostupných, které vstupuje dost šikovné. Váš úkol bude aby koupil dinosaury a zařízení, udržovat je řádně, a držet návštěvníky pobavené pro nejlevnější možnou cenu vstupu.

Grafika jsou dobrý, zvažující herní věk, zatímco zvuk je nic zvláštního. Rozhraní je dobrý rys této hry od je to velmi hezký a jednoduchý aby učil se / dozvěděl se. Celkově, to je legrační hra která zaslouží si značku z 4!


Rok vydaní: 1993

Vydali: Manley and Associates

Obrazek:Dinopark Tycoon - stáhnout

4xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo