Skate or Die
Skate or Die - náhled

Brusle-or - DIE!! To je pravda, arkáda klasický vy jste utratili vaše miliony na, quater quater! Vyznačuje se tři jiné druhy grafiky: CGA

...

Dink Smallwood Recenze

Recenze | Screeny


Zde je Dink Smallwood, velmi dobrá RPG/Adventure hra. To bylo udělané RTSOFT v roce 1999. To má dobrou grafiku a zvuk neudeří žádné zvláštní poznámky také. Další pozitivní věc je že vaše dobrodružství často bude naplněný humorem.

Vy hrajete roli Dink, mladý chlapec, který žije s jeho matkou. Hra začíná krátce po smrti jeho otce. Kdy vy začnete, budete muset dělat několik malé věci a sbírat ořechy pro vaši matku. Na vašem návratu, vy najdete domovní hoření a vaši matku mrtvou.

A tak hledání začíná. Budete muset se učit / dozvědět se kouzelné, nákupní zbraně, pít různé dávky, hovor a základním způsobem dělá věci, které potřebujete aby dělali v každé RPG. Nicméně, nemyslet, že to je snadný. Vy bude schopen projít jinými místy, ale tam jsou skrytí jeden také. Ve vašich konverzacích vy budete schopen zeptat se jiné otázky. Část z nich ovlivní hru, zatímco jiní jsou jen tak pro legraci. Samozřejmě, v jisté úrovni, vy získáte jedna úroveň útoku, obrany nebo kouzla, v závislosti na které vás vyberete si aby zlepšili.

Někteří z můžete se zeptat vy sám "co je myšlenka za chůzí kolem a zabíjení bez jakéhokoliv zřejmého cíle?" dobře, tam je něco, co musíte dosáhnout. Na začátku vás chcete stát se hrdinou a tlouct nejmírnější Flamsop, a potom co vy jste udělali to úkol, budete muset bojovat se zlým obsazením.

Dejte Dink zkoušku, a mne jsem si jist, že vy nebude zklamaní.

Pokud jde o kompatibilitu, někdy hra zastaví se a budete muset odejít použitím neslavná Ctrl+Alt+Del kombinace kláves. Proto měl bys chránit vaši hru často.


Rok vydaní: 1998

Vydali: Robinson Technologies

Obrazek:Dink Smallwood - stáhnout

26xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo