Zeppelin - Giants of the Sky
Zeppelin - Giants of the Sky - náhled

Zeppelins byl docela neuvěřitelný vynález. Jak víte pravděpodobně, oni byli obrovské vzducholodi který byl většinou užívané pro osobní le

...

Digger (1983) Recenze

Recenze | Screeny


Ano, to je good - old hra že dokonce je obtížná výzva na každého, kdo hraje to - kopáče!

Vy musíte ovládat kopající stroj v dolu a sbírat smaragdy a zlato zatímco vy vyhýbáte se nobbins a vtlačováním zápustek, minemonsters kdo přijde k dostat vás! Váš cíl je aby sbíral všechny smaragdy v dolunebo zabít všechno nobbins nebo vtlačování zápustek. Kdy to dělá, vy jdete k další úrovni, každá úroveň se stává pilněji, samozřejmě. Tam jsou také zlaté tašky, které pád a cruch všechno pod je, včetně vás, nejste - li placení pozornosti. Nicméně, tyto tašky jsou moc užitečné pro rozdrtit minemonsters dole vy, a jestli oni padají dvě nebo více mezery, zlato padá z tašek a vy můžete sbírat kořist. Také, tam je prémiové třešně. Jestli vy jste zabili dost (4; v první úrovni, 3) monstrech, vy dostanete třešně, které jestli vy sbíráte, vy můžete jíst monstra a dostat velká skóre pro malý čas.

Hra je dost zajímavý. Vy ovládáte kopáče s kurzorovými klávesami, a střílet s F1 klíčem. Tam jsou obvykle čtyři monstra nepřátelský vy. Po dostávající pravidelně 20,000 body, vy dostanete extra život. Úrovně dostanou pilněji a pilněji - více smaragdů aby sbíraly, rychlejší nobbins a vtlačování zápustek, vtlačování zápustek zůstanou vtlačování zápustek delší dobu, pomalejší oheň dobije poměr, menší prémii čas, a tak dále

Vy myslíte, že to je příliš jednoduchý? Pha! Toto hra má jeden z nejlepších umělé inteligence vůbec kdy viděl jsem! Zde, všechny monstra si pracují do ruky, a oni budou nejspíše obklopit a dostat vásnebo oni pracují společně aby stali se vtlačováními zápustek pro větší šanci. To je extrémně tvrdý aby uhýbalo jim.

Vy potřebujete pravou CGA kartu nebo...

...vy potřebujete aby nastavili strojový řetěz k ' stroji=cga ' v DOSBOX konfiguračním souboru aby hrál hru. Doporučené CPU cykly je 450 k 500, jinak to bude moc pomalé nebo rychlé.


Rok vydaní: 1983

Vydali: Windmill Software

Obrazek:Digger (1983) - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo