Galleons of Glory - The Secret Voyage of Mage
Galleons of Glory - The Secret Voyage of Mage - náhled

We aktuálně nemít recenzi pro tuto hru. Napište jeden a nabízet to v nabízí subforumnebo poslat to přímo k našemu collectiveAB@outlook.co

...

Dig It Recenze

Recenze | Screeny


Kopá to! je arkáda platforma vytvořený pixelem Painters v roce 1996.

Vy jste kopaní Kewl, nový prospektor dvojitý kopal farmu. Jeden den zatímco vy jste od vaší farmy, Supreme Spurkasaur, Draggo velitel, využijte toto a chopí se to. Kdy vy vrátíte, že vy najdete farmu rozbila a poznámku na vašich domovních dveřích, zmiňování se o tom, že oni vzali vašeho kamaráda, Dugette, a jestli chcete vidět ji znovu vy musíte se sklonit před Supreme Spurkasaur. Zřejmě kopal není žádný blázen, a spouští aby zachránil Dugette.

I když příběh je typický "dansel v tísni", hra je daleko od typická. Skrz úrovně tam bude různí nepřátelé pro vás porazit, použití vaší zbraně aby nafoukla je jako vzduchoplavby dokud oni neplují nahoru a z vaší cesty nebo jen explodovat. Tam je také různé studené starty rozšiřovat kolem jako typické extra životy, čas a prémienebo položky které zlepší váš znak jako rychlá palba, balík proudového letadla, jara bot a další takové.

V každé úrovni vy musíte dosáhnout X nakonec kterou vy prokopáte aby dostali k další jednomu. Nicméně, vy máte časovou mez, a nějaké úrovně mohou být velmi dlouhé. Tam je také tajné oblasti které nejsou označené X a vy musí pečlivě se zdát najít je. Hledejte neobvyklý končete a trhliny na podlaze. Kdykoli vy ztratíte život, vy musíte spustit znovu aktuální úroveň, s výjimkou prémiových oblastí v kterém vás jen vrátíte zpět k bodu kde vy jste kopali.

Kopal také dělá víc než jen skákající kolem a pálení v nepřátelích. Závisení na rovinu nebo studené starty, vy můžete také šplhat po laně, plavání a let kolem na jetpack. Kopal také měnit jeho šatstvo v závislosti na úrovních, například, nošení polárního šatstva na sněžných úrovních.

Grafika je velmi dobrá, kresba a barevný s animacemi tekutiny. Zvuk a hudba jsou také ohromný, kování herní styl a prostředí dokonale. Hra je velmi dlouhý a vyzývavý a pravděpodobně bude držet vás hákovitý po dobu několika hodin. Celkově, to je ohromný hra která nějaký /každý /žádný platformní fanoušek by měl vyzkoušet, a já dám tomu 5 značky!


Rok vydaní: 1996

Vydali: Pixel Painters

Obrazek:Dig It - stáhnout

24xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo