Inspector Gadget - Global Terror!
Inspector Gadget - Global Terror! - náhled

Vy máte všechny slyšený nejnemotornějšího kriminálního bojovníka na světě, já vsadil se. On je přístroj inspektora. Kresba byla jedna z m

...

Detroit Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra je jeden pro vás všechny kdo vůbec kdy snil dělání vaší vlastní sady kol. V Detroitu musíte vyvinout, produkovat a prodat automobily. Hra vezme vás zpět do začátku dvacátého století, kdy musíte rozhodnout se kde budovat vaši první automobilku.

Poté co vy jste udělali vaši volbu, vy začnete montážní linku a sledovat ty auta prodat. Nezapomeň aby nastavila rozumnou cenu za auto. Nikdo nechce koupit auto které je moc levné, zatímco nemnoho může dovolit si jeden které je příliš drahé. Také, ujistěte se, že balancovat váš příjem (z prodaných aut) a vašich výdajů. Vy potřebujete aby platili vaše pracovníky, a platit je dobře, jinak oni zahájí stávku. Musíte také vzít dobrou péči o váš výzkumný tým, protože jinak vaše auta nebudou mít poslední hi - tech přístroje. Tyto zahrnují doplňky jako jsou čelní skla nebo světlomety, a přiznejme si to, nikdo opravdu chce auto bez čelního skla ("Argh! příliš mnoho hmyzů v mých zubech!").

Nicméně, stavení aut je vůbec ne dost. Musíte být konkurenční a budovat různé modely jako hotrods, dodávky, pick - up, u-s vybudovanou komunikační sítí, a tak dále Na vrch tohoto, vy také budete potřebovat aby testovali vaše automobilové' bezpečí vidět zda, že oni vyhoví požadovaným standardům, a jejich výkon aby kontroloval zda váš hotrods má dost svalu pod kapuce. Micromanagement je co tato hra je všechno o, tak lépe vezme kroky zpět jestli nejsi trpělivý typ. Pokud jde o grafiku, oni jsou hezky tažení a vyložil, s intuitivním rozhraním, tak žádné námitky na tom přední straně.

Tak, myslíte si, že vy máte schopnost byla dalším Henry Fordem? Stáhněte Detroit a zjistěte!


Rok vydaní: 1993

Vydali: Impressions Games

Obrazek:







Detroit - stáhnout

9x



nejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo