Moonstone - A Hard Days Knight
Moonstone - A Hard Days Knight - náhled

Měsíční kámen je jeden z těch věčných favoritů. I když hra skončila 12 let starý, to nemá letitý jediný den z hlediska veselé zábavy, náv

...

Denarius Avaricius Sextus Recenze

Recenze | Screeny


Everybody to zajímá se o hry ze zpět v dny zná největší jména v dobrodružných hrách. Série Sierra, hry z Lucasarts, a nějaký rovný zná Hugovu trilogii, ale kdo pamatuje si Avvy série od Thorsoft? Oni nebyli tak velcí zpět v dny, ale to neznamená nemohou soutěžit s nimi.

První v sériích, je Avaricius, které se uskutečňují zpět v dobré staré A.D. 79. Vy hrajete jak římský denár Avaricius šestý, muž jehož jediný životní cíl byl hromadit tak moc peněz jak on mohl. On žije v Pompeiovi, společně s jeho otravou manželky, Arkata. Teď... co je Pompei nejslavnější pro? Přímo. To je přesně cíl v této hře. Po krátkém úvodu v hře, kde vy se setkáte s takovými lidmi jak Gedalodava, Crapulus, Taxidermus taxman a váš úhlavní nepřítel Lupus, budete muset uniknout městu předtím, než to pokrylo lávou.

Avaricius- ův grafika nemusela být souhrn digitálního umění, ale oni slouží jejich účelu. Někdy, to dokonce pomáhá humoru v hře. Nemůžeš pomáhat ale směješ se kdy oni představí sexy svůdnice Gedalodava v její plné 16-barevné pixelblob slávě. Oni také dávají dobrý pocit nejdřívějších grafických dobrodružných her, tak dohromady, oni ne odčítání cokoli z hry.

Hra sám může být řízený oběma kurzory a myší. Dokonce odpovídání k ano/žádným otázkám může být udělán s myší. Vedle příkazy, hra také uvádí několik klávesových zkratek: F1 za pomoc, F2 pro zvukový, F3 zavolat zpět poslední linku, Esc aby otevřela menu a F10 opustit hru. Hra má parser za dávání příkazů, právě jako v starých Sierra hrách, ale jestli vy kliknutí na pravou klávesu, vy otevřete menu a mohlo si vybrat nezbytné příkazy tímto způsobem, tak nutně nemusíte užívat klávesnici jestli vy nechcete.

Nejsilnější část hry je jeho smysl pro humor. To není jen v jménech nebo v slovních hříčkách s nimi (Gedalodava a žena Avvy' vyspat se s, Adultera, rychle přeskočí na mysl, stejně jako vyprávění Taxidermus taxman dostat nadívaný), ale v hlavních postoji znacích a dokonce runcání (zbytečné) registrace (ano, tato hra je shareware, ale to je plná hra) a celkový pocit vy dostanete , že výrobci této hry jednoduše měla množství veselého zábavy dělání toho. Ne že mnoho her ve skutečnosti ví, jak převést že veselá zábava, ale tento je taková hra.

Mít vás hrát všechno Sierra hry? Jste dostali unavený z reprodukce všechnoch Lucasarts her? Hledáte něco, co kombinuje nejlepší obou? Pak dívat se žádný další a dostat začínání na Avaricius.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Thorsoft

Obrazek:Denarius Avaricius Sextus - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo