Superstar Indoor Sports
Superstar Indoor Sports - náhled

Halové sporty byly udělané v roce 1988, společností nazvanou SportTime. A co je tak ohromný o této hře? To nabízí vám 4 jiné hry aby hrál

...

Armaeth - The Lost Kingdom Recenze

Recenze | Screeny


Jak fanoušek ukáže a kliknout dobrodružné hry já jsem opravdu byl jsem měl vysoká očekávání o Armaeth: Ztracené království. Tyto většinou byli založen na screenshot já jsem byl viděl na dalších stránkách a královském/Kyrandia typu hledání nastavení. Mající těšil se z obou sérií hodně, které já jsem připravil se na zdravou dávku odváží se. Titulní obrazovka dívala se slibování: hezké barvy a příjemný nápěv v pozadí. Příběh se rozvine, týkající se mladý hoch na pátrání po nacházejícím prohraném království pojmenovaném Armaeth (zřejmě) prý dwarves založil to zpět v den, ale někde v historii to ztratilo se... V každém případě, dobré místo k hledá poklad! Všechno dost přímý ačkoli spíše klišéé.

Grafika jsou udělán s moc dobrým odhadem pro detail a animaci. Zvuk je v pořádku myslím si třebaže pozadí-nápěvy inklinovat k dostat malé vrtání po chvilce. Rozhraní, nicméně je kompletní nepořádek. Tam je gazillion knoflíky na vrch obrazovky s temnými ikonami které mohly znamenat cokoli... Pak, tam je také parser, který vy můžete použít (by jste měli užívat, možná?) který nechá tě vstoupit do příkazů psaním je také. Já jsem byl našel toto snadnější, od té doby, co já jsem opravdu nebyl jsem nemohl vyřešit význam ze všech knoflíků... Šetření a nakládání her je noční můra, protože vy musíte si pamatovat všechny detaily o chránit hru sebe. Není žádná souborová- volba prohlížeče nebo cokoli.

Herní hra je co vy byste očekávali od dobrodružství, ale já ne - jsem nedostal moc daleko do hry, protože já totálně jsem zpříčil se a jsem nebyl nemohl vyřešit co dělat už ne. Já dokonce jsem uchýlil se k - plnýjá nenávidím připouštět this - rekapitulaci (která je pohodlně dodaná s hrou: jen provozovat pomoc.soubor bat) ale běda!, toto dalo mi žádnému další. Možná, že já jsem špatný problém nebo já jen ne - jsem nedostal to, ale jestli stačí aby řekl, že já jsem nenašel Armaeth... Vážení všechno důvody pro a proti já opravdu chci dát této hře 2.5 nebo něco takového, protože to není všechny špatný, ale jistě ne všechny dobrý. Aby mohl dát další šance na to řešit hledání -a pomoci mi v process - chystají se nastavit značku k 3. A průměrná, ještě ne všechno příliš ošumělá dobrodružná hra.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Real World Multimedia

Obrazek:Armaeth - The Lost Kingdom - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo