Transport Tycoon Deluxe
Transport Tycoon Deluxe - náhled

Transport Tycoon Deluxe je strategická hra, kde hráč kontroluje dopravní společnost. Ta může přepravovat pasažery i zboží po silnici, železn

...

Deer Avenger Recenze

Recenze | Screeny


Lovecké simulace vždy zamířily na specifické místečko v počítačovém-herním trhu. Lovec jelenů byl považovaný za pána žánru které mnoho hráčů viděli jak ztělesněný nudy. Vy jdete do lesa a... zabijte jelena, jestli vy jste šťastní dost nebýt spatřený a jelen neunikne. Bambo (Bambi + Rambo: hluboká úklona k vývojářům), mužnému jelenovi z blízkého lesa, myslel stejný, ale ne - nevědělo co s tím dělat. Jednoho dne Bambo, totálně vzteklý, ozbrojil se a rozhodl se způsobit úplný obrat, a tak lovec stal se štvaný.

Hra má otevřený styl: tam nejsou žádné mise, úrovněnebo cokoliv o druhu. Jednoduše ozbrojit sebe (s M - 16 puškami, tarasnicenebo osidlo výstřel) a jde na lov v jeden ze tří navrhované stránky: zasněžená Minnesota, zálesí West Virginianebo Connecticutu. Na mapě vybraného umístění, pohybovat kruhem, hledá stopu ten lovci zůstali vzadu ( časopisy pornografie, pivní plechovky, toaletní papír, a tak dále), a pak stlačit "hon, " který bude převést vy k obrazovce kde skutečný lov se uskutečňuje. Obrazovka může být rolované 360 stupně vodorovně a poněkud méně svisle po částech, a všechny příkazy jsou vydané použití myši. Vy získáte naivní- ův pozornost lovců prd nebo se širokým okruhem komických volání. Kdy vy slyšíte jejich kroky nebo komentáře, pak to znamená, že oni jsou v nejbližším okolí, a vy můžete mířit vaši zbraň na ně a výstřel. Tam je sedm jiní lovci (Earl, Jeddové, Tad, stromový Hugger, Bubba, stromový muž, a herda) kdo může skončit na vaší zdi trofeje. Pro každého lovce, tam je jiná animace kdy vy zbavíte ho jeho života. Animace může také lišit se v závislosti na které zbrani vy jste užívali. Vy máte kukátka, ale oni prakticky jsou nepoužitelní, třebaže můžete narazit na nějaké zajímavé roubíky s nimi.

Grafika jsou moc rozkošná: cartoonish pro pohybující se věci a photorealistic pro statická pozadí. Lovci představují různé druhy stereotypů; z yuppie zálesákovi. Tam jsou zadní les zvuky, a jako jiná honička, tam není žádná hudba. Pravdivá hnací síla za tímto hrou je humor v komentářích našeho hrdinského jelena a jeho kořisti. Všechno je parodie, a ohromný humor opravdu dělá vás chtít hrát trochu více. Bambo je, v jednom slově, fascinující: jeho komentáře jsou veselé a chytí vás úplně neobezřelí. Mstitel

jelena je vynikající posměšná hra, dokonalý pro relaxace při mít vaši odpolední kávu. Bohužel, to je také jeho stinná stránka: Jakmile vy chytíte všechny lovce, tam nebude žádná skutečná motivace se vrátí k této hře - přinejmenším na chvíli. Ale pak vy začnete minout šílený Bambo, a šílenství začne úplně znovu.


Rok vydaní: 1998

Vydali: Hypnotix, Inc.

Obrazek:Deer Avenger - stáhnout

24xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo