Disciples of Steel
Disciples of Steel - náhled

Stoupenci Steel je RPG jak víte je - znakové vytvoření, získávání úrovní,kupující/nacházející nové vybavení, řešení jiných úkolů pro lidi

...

Deathbringer Recenze

Recenze | Screeny


Deathbringer je váš typický prodejný člověk arkády ' n - ův lomítka hry, udělaný Impériem v roce 1991. Třebaže striktně zhotovený z rolování textu, příběh je velmi dlouhý ale také moc zábavný. Žádný efektní úvod a všechno. Ale od té doby, co já recenzuji hru a ne příběh, já budu rekapitulovat to pro vás. Society pro tvůrčí Armageddon a League výjimečně Evil průvodců rozhodli se připojit síly aby zbavily se jejich společného nepřítele který pokračuje v mařící jejich actitivies: Karn barbar. Plán byl změnit Abbadon na DemonSword a dodat to králi Aelfricůvovi, který by použil to, aby zabít Karn. Nicméně, plán selhal jak pták který doručil meč byl zachycený od Karn- ovo přítele, tak Karn získal držení Abbadon. On souhlasil s tím, že budete pomáhat Karn v boji černokněžnících tak on mohl plnit jeho krvežíznivost, i když on nebyl předpokládaný , ale na dalším šeku kontraktu, tam nebyla žádná věta která zastavila ho, která naštvaná Society a League.

Vy jste Karn, a za pomoci Abbadon vy spustili aby porazili černokněžníky jednou provždy. Vy musíte jít skrz různé úrovně, porážející nepřátelé ve vaší cestě a skákání přes překážky, posun z vyrovná k úrovni jak vy dosáhnete konce jednoho oblasti a začít na další, stejně jako většině her druhu.

Nicméně, hra je moc tvrdé a ovládací prvky mohou být moc frustrující. Vy užíváte klíče k šípu pohybovat se kolem, skoku a kachny. Nicméně, bojovat vy musíte tisknout prostor AND jeden z kurzové klávesy. Nemůžeš jen tiskový prostor a obvykle vy musíte zastavit posun pro něho hodit jeho meč. Také, mnohokrát vy budete minout při zkoušející udeřit nepřátele, zatímco everytime oni oplatili útok vy jste tlačen trochu, který se stává moc otravný.

Vy můžete jen stále běh vpřed a většina nepřátel bude postrádá vás, ale kromě musí platit pozornost na tvé zdraví metr, vy také máte metr meče. Vy musíte zabít nepřítele příležitostně plnit Abbadon- ovo krvežíznivostnebo on dostane mrzutý a vy začnete ztratit kontrolu nad sebe. Pro přispívat ještě víc k potíži, tam není žádný známý způsob jak obnovit vaše zdraví, a bez ohledu na to jak mnoho úrovní, které vy dokončíte vaše zdraví nezmění. I když vy zemřete, vy můžete pokračovat z úrovně vy jste byli na ale vy budete začínat se zdravím vy jste měli kdy vy jste dospěli k úrovni. Inbetween úrovně tam jsou krátké oblasti kde vy máte nějaký druh obrovského nepřítele blokujícího vaši cestu, a musíte být současným váš pohyb aby prošel jeho útoky bezpečně od nemůžeš zabít to. Dejte všechno toto společně a vy dostanete moc obtížnou hru kterou já nalézám nemožný aby skončil.

Herní grafika jsou tažená mimo dost dobře pro 16 - color VGA. Nicméně, tam není žádný zvuk, a jediná hudba je jedna řetízkování dráha kterou vy budete poslouchat skrz celou hru, která nakonec nastoupí vaše nervy. A jestli vy potloukáte se titulní obrazovku, vy uvidíte opakování vaší poslední hry. Celkově, Deathbringer je hra která mohla by byl velmi dobrá a originál, ale bláznivá potíž a trhliny udělají to více zklamání než veselá zábava.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Empire Interactive Entertainment

Obrazek:Deathbringer - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo