Walls of Rome
Walls of Rome - náhled

Strategičtí fanoušci se radují! Zdi Římu je historicky na téma strategická hra z výrobců a v žíle obležení.

Definující faktor zdí

...

Wrath of the Demon Recenze

Recenze | Screeny


Wrath démona je jeden z těch druhů her které byly byly zvyklé ucpat čtvrtiny do nekonečně v arkádě, absolutně odmítnutí nechat věc dostane ty nejlepší z mě. Myslím si časy neměly změněný tolik protože oni obvykle dostali to nejlepší z mě a toto hra obnosila mě. Hněv démona, hra vyvinutý ReadySoft, je 2D strana rolování hra která dává vám málo zbraní, žalostně málo zdraví a nějaký moc obtížní protivníci.

Příběh za hrou je jedním ze zlého mága, antrax, kdo v pokusu převezme království, obesílá zlého démona s magickým kouzlem. Antrax přikazuje démona aby zabil krále ale démon rozhodne se nejen zabít krále ale také zabít antrax a převzít království pro sebe. Démon zpustoší k zemi a všechno zdá se ztracené. Unavený z jeho úsilí démon padá do prodlouženého spánku a nového krále stoupá k trůnu.

Mezitím, daleko, víla sní démona znovu-probuzení a posílá novému králi zpráva že by měla by poslat sluhu aby našel vznešeného válečníka schopného zbavit zemi démona. Víla začala vytvoření dávek a hláskují aby pomáhaly válečníkovi na jeho hledání ale démon chycený vítr plánu víly a měla ji zajatý jeho oblíbenci a poslali jeho zlé sluhy aby našli posla a zabít ho.

To je kde hra začne jak vy, budou hrdina, jsou procházejí se ulicemi vesnice hledání ubytování kdy vy vidíte zlý zvíře přepad dolů na nic netušícího posla a trhat jeho hrdlo. Zděšený vy řítíte se na pomáhat chudákovi jen najít ho mrtvý se spěšnou zprávou krále stisknutého v jeho ruce. Vy čtete zprávu a cestování aby vidělo krále kde on účtuje vy se šetřením království a slíbí vám jeho dceřinu ruku v sňatku měl bys uspět. Vaše hledání začíná ...

Skrz hru (jak nejméně až já jsem dařil se dostat) vy najdete sebe jezdecké koně jak jste napadení zlými letícími kreaturami, plující jeskyně, bojující draci, zelený zaplaví monstra a četné další sluhy démona. Podél způsobu, jakým čáry příležitostně pomoct vám a vy budete sbírat zdravotní dávky, štít hláskuje a energie hláskuje z monster vy zabijete. Tam v lžích problému, pro mě přinejmenším. Monstra neuvěřitelně přituhnou a vy dostanete příliš málo zdravotních dávek. Vy jen máte povoleno nést tří každého z kouzel a dávky a musíte užívat je moc soudně jak oni se stávají stále více cenný jak hra postupy.

Hra mění na série akce sekvencí každých tužší než předchozích. Naštěstí vy máte povoleno chránit vaši hru po každé akci sekvenci abyste nemusíte znovu prožít vaše předchozí zklamání. Jak vy možná jste hádali já jsem nebyl schopný skončit hru a nikdy nemusí vykonat to. Já chci zabít že zaplavit monstrum tak špatný já mohu to ochutnat. Ó! dobře, vypadá to jako království je odsouzený. Přinejmenším princezna je ušetřený z muset vzít si mě. Jestli vy můžete udělat to za zelený zaplavit monstrum, pak vy jste lepší hrdina než já.

Mezi akčními sekvencemi, kdy text válí napříč spodní částí obrazovky, vy můžete chránit hru psaním ctrl - S. Vy můžete naložit ušetřenou hru jen během otvírací sekvence kdy král žádá vaši pomoc. Ctrl - L předloží nákladovou obrazovku. Tam je soubor v herní složce pojmenované hněv.txt který dá vám více detailů na hře ovládacích prvcích a rysech. Hodně štěstí.

Protože první akční sekvence je moc vyzývavý, dovolte mi dá nějakou radu. Nebojte se tak moc o uhýbání skálách atd zatímco na koňském hřbetu. Jen sbírat jak mnoho z dávek/kouzel jak možná vy můžete. Oni jsou moc cenní a jsou moc tvrdší aby přišli k později.

Hra běží pokuta v DOSBOX. Provozujte hněv.netopýr soubor. Vy být požádán o herní režim zobrazení. Vyberte VGA. Vy bude požádaný, aby vybrali zvukovou kartu. Vyberte AdLib. Nakonec vybrat "ne" kdy dotazovaný, zda vy používáte ovládací páku a vy jste na cestě. (můžete chtít použít ovládací páku, já ne -.)


Rok vydaní: 1991

Vydali: Abstrax

Obrazek:Wrath of the Demon - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo