Wizards Castle, The
Wizards Castle, The - náhled

My počáteční dojem, když jsem vstoupil do bludiště který je tyto 1981 plazení žaláře, byl méně než pozitivní — textový-dobrodružný

...

Death Sword Recenze

Recenze | Screeny


Death meč je PC konverze barbara, obrovský hit na konci 80- ovo. Já první jsem hrál to na můj C64: dva silní válečníci s jejich meči bojem jeden proti dalším. Znaky v hře byla velké a schopný vykonávat mnoho pohybů a útoků. Barbar byl zveřejněný v časech kdy impozantní filmy a komiksy byly docela populární a to jsem byl víc než zřejmý jaký byla inspirace pro tuto hru.

Tam byly dvě verze že oba nesli stejné jméno, a jejich hra byla identická. V jeden z nich, vy bojujete vedle nějakého druhu jezera a v lese, ale další má jiný příběh. Zlý mág Zack unesl nádhernou princeznu, a to vezme skutečného hrdinu aby chránil jí. Musíte porazit osm Zackových válečníků a potom Zack samotného v jeho vlastním hradu a zachránit princeznu. Jaký lepší příběh vy potřebujete? Dobře, jestli kdokoliv nalézá tento příběh podobný první části Conana barbara (hrajícího Arnolda Schwarzeneggera) on není špatný. Hlavní hudební motiv zazní jako téma ze stejného filmu.

Smrtelný meč je ve skutečnosti unie obou Barbarians. Na začátku vy dostanete se do vybrat si kterou hru chtěl bys. PC Konverze nestačí na C64 originální, ale to je veselá zábava aby hrála. Grafika a hudba dobrý uváží omezení CGA a PC reproduktory, ale zvukové efekty se sestávají jenom několika pípnutí. Ovládací prvky jsou největší problém a byl vytvořen aby modeloval ovládací páku. Jako v mnoha dalších konverzích, vy znovu setkáte se s osmi knoflíky ("U", "I", "O", "J", "K", "N", "M", ", ") a posuv vlevo jak oheň. Jestli nemáte ovládací páku, pravděpodobně vy najdete tuto hru příliš tvrdý aby hrála kvůli ovládacím prvkům.

Tak, jestli ovládací prvky jsou žádný problém pro vás nebo vy máte ovládací páku, dát Death meči zkouška a nebyla překvapený jestli vy najdete sebe hákovitý monitoru, houpající se meč zatímco výzva uvolňuje záplavy adrenalinu do vaší krve.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Palace Software, LTD., Spotlight Software

Obrazek:Death Sword - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo