Frogger II - Three Deep
Frogger II - Three Deep - náhled

Je tam cokoli , že klasická herní Frogger chyběl? Ve skutečnosti tam byl. Úrovně byly na jedno kopyto, jen pilněji a originální hra neměl

...

Death Drome Recenze

Recenze | Screeny


Rok je 2057 a vězení jsou velmi přelidnit. Vláda, podívej se, jak to je začne se stávat obrovským problémem, tvoří C.O.R.T., zvláštní výbor jehož úkol to je odstranit přebytky věznů. Namísto dělání to staromódní cesty, výbor organizuje souboj na smrt konkurence v zavřených doménách/arénách kolem světa kde vězni bojují navzájem pro přežití.

Tam je osm jiné domény aby hrály v a každých doména uvádí tři okruhy. Každý z těchto okruhů vyžaduje, abyste zabili určitý počet oponentů aby pokročili k další jednomu. Ale předtím než vy začnete vaše zabíjející řádění, vy dostanete volbu aby zvolila osm jiných běžců, kteří nejen neliší se od sebe v barvě ale také z hlediska rychlosti, zacházení, obrněním a zbraňovou silou. Tam není žádný správný nebo špatný volba od vy můžete vyhrát s přibližně každý z jich; nicméně, někteří bude pilněji zničit než jiní. Má osobní preference je buď zelený Vektore nebo modrý Panther od té doby... dobře, já mám rád zelený a modrý. Každý z těchto běžců je vybavený standardním laserem ( moc kterých je založen na běžcově zbraňové síle), energetické bariéře se kterým vy můžete chytit do pasti vaši oponenti v kruhu, a tři prázdné štěrbiny v kterém vy můžete skladovat silném weaponsscattered kolem domény:

Řízené střely - heatseekers které vyžadují, abyste zavěsili k oponentovi. Okamžité zabití. Nitro Ram - také vyžaduje, abyste zavěsili k oponentovi. Po pálení, vaše běžec poplatky do oponenta, zabíjení toho po 1 - 2 udeří. Iont Rod - laser typ zbraně která automaticky zavěsí k blízkému oponentovi po pálení, postupně snižování jeho zdraví. Disruptor - velký disk který omračuje vaše oponenty pro 8 sekundy jestli hit. Během té doby, vaši oponenti nejsou schopní aby stříleli nebo pohybovat. Rázová vlna - zdaleka nejmocnější zbraň v hře. Kdy účtovaný, váš běžec vydává silný rázový vlnu výbuch. Zabíjí všechno okamžitě v paprskách asi 3 metrech. Nanoshield - štít který chrání vašeho běžce z braný nějakého /každého /žádného poškození pro 8 sekundy, i když váš oponent užívá rázovou vlnu.

Navíc, tam jsou tajné místnosti se sladkostmi v každé doméně, v rozsahu od rázových vlny zbraní k extra životnímu kreditu. Tyto místnosti jen mohou být odemčený s klíči které jsou dostupné v tom, že příslušná doména. Spojte všechno výše uvedeného a dostane jste sebe hezký recept na moc návykové zmrzačení ničení.

Smrtelný Drome dělá, nicméně má jeho trhliny. Pro začátek, hra dostává opakovaný po chvilce, a od AI neposkytuje vážnou výzvu dokonce pro začátečníka vy se můžete začít nudit po dvou nebo třech doménách. To je jiný kdy vy hrajete proti tvoji přátelé v určený pro více hráčů utkání, ale dostávání 8 z nich společně pro 1996 hru se žádným zvukem je zbožné přání. Jo to víš, zvuk nepracuje i když tam jsou .wav soubory prezentují v herní adresáři disku složce.Navíc, jestli vy nevyřadíte - ův užívací herní zvuky ' ze zvukového tabulátoru v DeathDrome okně (přímo potom co vy běžíte ddrome.exe), vy budete uvítaní se zprávou o chybě pokaždé když vy zabijete oponenta. A kdy vy jste uprostřed akce, toto je něco, co vy opravdu nechcete vidíte.

Dohromady, já uvážím Death Drome jak jeden z těch klasických starých her které je jenom dokonalé pro kdy vy nemají nic lepšího na práci. Jestli vy hledáte nevzrušenou hru plnou střílení a explozí, dá Death Drome zkouška. Nebudete zklamaný.

Smrtelný Drome byl udělaný pro Windows, tak pokus o hrát to s DOSBOX nedostane vás nikde. Rozepněte složku, provozované nastavení.exe a popíše ddrome.exe, nalezený v gamedir ne složce, s no - cd verzí, našla v trhlině.zazipujte. Jestli vy máte AMD procesor, popsat ddrome.exe s no - cd verzí našla v Non - intel opravě.zazipujte. Provozujte hru dvojí-kliknutím na ddrome.exe a má veselou zábavu!


Rok vydaní: 1996

Vydali: Zipper Interactive, Inc.

Obrazek:Death Drome - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo