Wizardry II - The Knight of Diamonds
Wizardry II - The Knight of Diamonds - náhled

Čarodějnictví II - rytířstva diamantů

pozadí

v roce 1982, Sir - Tech publikoval pokračování jejich dřívější senzační CRPG W

...

DarkSpyre Recenze

Recenze | Screeny


Computer-hrající hry role jsou můj favorit, z mých počátečních dnů Ultimy a čarodějnictví na Apple IIE tulákovi a Telenguard na TRS-80 Color Computer do Neverwinter Nights a zapomenutí na PC. Jestliže já miluji RPGS opravdu pokoušel jsem se dát DarkSprye čas na to růst na mě.

DarkSprye, bohužel, nikdy nedělal. Já strávil dobře přes hodinu bloudění kolem nesmyslné bludiště všechno ve snaze zajistit, abyste, milého čtenáře, dostala docela zprávu o této hře. Jsem si jist že DarkSpyre byl vítaný dodatek v době, kdy počítačové hry nebyly tak hojně dostupné tak jak jsou právě teď.

DarkSpyre nabízí vám rychlou schopnost nastartovat: vaše volba af "rychlý startovní" ženský nebo mužský znaknebo schopnost generovat váš vlastní znak čtením tuna dějové linie a dělání výběru jak vy vidíte vhodní. Vy můžete přiřadit všechny vaše dovednostní body nebo nechat program přiřadí jednotky a nastavit je tam odtud.

Tam je plný systém zásobování a vy můžete táhni a pusť zbraně, obrněné jednotky, amulety, hláskovat knihy, dávky, a tak dále na vaši podobnost. Standardní trh pro RPG hry včera a dnes. Hra má schopnost obsadit kouzla, udělat dávky (dost chladný pro 1990- ovo hru), klíče, házení nožů a špicí a dalších.

Hra je "reálný čas" v , že nepřítel bude pohybovat a napadnout dokonce když vy ne-. Ověřte si, zda vy pozastavíte se pokud potřebujete odejít. Grafika jsou jistě hratelná, třebaže nic zvláštního, zvuky pracují, a hudba (hry během boje) je přijatelný.

Jakmile vy učíte se / dozvědět se pořádné kouzlo a přidat to váš hláskuje knihu, musíte připravený to předtím, než to může být účinkující. Pro udělat dávky musíte mít prázdnou láhev v jedné ruce a něco udělat dávku z v další, jako je rubín (hojení) nebo smaragdu (jedu). Vy můžete pít nebo hodíte dávky - vy můžete pravděpodobně hádat které akci aby vybrala si se kterým dávku. Dej si pozor na stávající se otrávený jak to nezaniká čas: vyléčete sebe nebo zemřete!

Že všechno zní dobře, a to je, vedení mě k špatné části. Upozornění tam není žádný "chrání herní" klíč! Vy můžete jen chránit v jistých částech hry kdy vy najdete kouzelnou runu. To je hlavní bolest daný jak snadné to je zemřít v závislosti na nějakém štěstí) v boji (do té doby, než vy najdete hitový bod zvýšení amulet).

Množství bludiště žaláře který můžete vidět v nějaké /každé /žádné stanovené době je docela omezené dělání toho obtížný aby našlo cestu k další úrovni. Založený na svitku který nechá vás udělat skryté věci neviditelné je možné já zmeškal něco důležitého, ale já jsem nebyl silný dost, aby jsem obsadil to.

DarkSpyre má cenu pohledu, a jestli vy můžete dostat za nedostatek zákroku význačnému rysu a omezenému pohledu, pak to je chladná hra. Vybral vaši zbraň a šla kopnutí nějaký terč...

Hra je hrané použití následující klíčů:

Kurzorové klávesy (dokonce úhlopříčky použití klávesnice) moveEnter klíči k aktivovat páky"T" vzít zvedne) položky ze země"P" pozastavit se hru"R" obnovit ušetřenou hru"- " pro více obrazovky inventáře a méně zábavný oblast"+" pro víc zábavnou oblast a lessinventory obrazovka


Rok vydaní: 1990

Vydali: Event Horizon Software, Inc.

Obrazek:DarkSpyre - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo