Seymour Goes To Hollywood
Seymour Goes To Hollywood - náhled

STORY Seymour přijel do Hollywoodu hledání sláva a bohatství. On touží aby byl slavná filmová hvězda, a on přijel do studií ( limuzínou,

...

Dark Seed II Recenze

Recenze | Screeny


BasicsSwiss umělecký H.R. Giger je známý jeho extrémními vytvořeními když přijde na hrůzná a děsivými. Od té doby, co Aliens a druhy, jeho umění bylo A všeobecně známá věc.

V prosinci 1995, Cyberdreams Inc . A Destiny software Inc . rozhodl se získat monopol mimo jeho/ho/něho předlohy s H.R. Giger- ovo DarkSeed série, a oni udělali dobrou volbu. Jestli jste si vůbec kdy jste chtěli hrát příběh jako Aliens, vy přišli k správnému místu.

Příběh

příběh zvedne s protagonistou z první hry v DarkSeed sériích. I když on unikl bytostem z tmavý World, kdo implantovaly náš mozek hrdiny s cizincem, on má ještě noční můry a vize z hrůzné dimenze v jeho snech. Zdát se prosit sehnat pomoc, hlavní charakteristika vrací k jeho rodnému městu a hledá zákrok. Ale jeho nový život míru končí náhle kdy jeho nejlepší přítel Rita je zavražděný ve městě park. Šerif ihned pera náš hrdina jak podezřelá osoba, a to je kde hra začíná.

To záleží na tobě abyste zjistili proč Rita byla zabitá a vyčistit vaše jméno. Ale to nemusí být ten snadný. Co Ritina smrt má co dělat s tmavý World? Jaké spojení dělá karneval ve městě mít s tmavými kreaturami. A jaká tajemství jsou obyvatelé města skrývání? Probírejte se tuto Lovecraftian tajemnou hru hrůzy založené na umění H.R. Giger, a zjistí. A pamatovat si, staré národy by neměly vrátit se....

Spletitá detaily

grafika v této hře jsou některá z nejvíce úžasný vůbec kdy viděl jsem, co se týká realismu. V normálním světě, skuteční lidští herci jsou animovaní na vrcholu horizontu realistických 3D pozadí. V temném světě, a neuvěřitelně rušivé umění H.R. Giger převládá. Nebudete neodejít od těchto grafiky bez nějakých nočních můr.

Hudba je moc záhadný ale někdy téměř ne-nynější. Toto přidá k pocitu byl sebe , že znak zkušenost s normální světovou částí hry.

Hádanky jsou moc vyzývavé, a rozhodně budou držet vás jste porazili skrz hru. Mnoho z hádanek se spoléhá na mluvení k hrám mnoho znaků, dokonce neozbrojených tmavých World obyvatelů. Jestli vy řeknete špatná věc, někdy znak nebude mluvit s tebou vůbec, tak být velmi opatrný. Chraňte před mluvením komukoliv. V temném World, jestli vy uděláte chybu, často se způsobit vy hrůzná nebo rušivá smrt.

POZNÁMKA K CHOULOSTIVÝ: Toto hra je NOT pro mdlý srdce.

Skončit

dobře, zabalit věci, jestli kdokoliv vychutnává hraní vyzývavá hra hrůzy, toto je pro tebe. Jestli vy nevychutnáváte stává se noční můry, tato hra není pro vás. Osobně, já jsem našel tuto hru moc příjemný, a doufám, že vy také.

I když já počítám, že to zaslouží si více, já jen dát tuto hru 4 kvůli otravné hádance bludiště v karnevalu, jeden který já NE - vychutnával. Ale můžete cítit jinak o tom, tak download tato zlá děsivá hra, a dát tomu dobrá hra.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Cyberdreams, Inc.

Obrazek:Dark Seed II - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo