Amazing Spider-Man
Amazing Spider-Man - náhled

Snad všichni poznáte hlavního hrdinu komixu, respektive v našem případě hry. Nesmělý Peter Parker - fotoreportér v roly záhadného Spider-man

...

Dark Legions Recenze

Recenze | Screeny


90- ovo (zvláště první poločas) byl moc zajímavý čas pro hráče. Žánry byly vytvořené a vyzrálý, barevné vesmíry byly smyšlené a mnoho z našich her dnes jsou silně ovlivněné klasikou z toho éra. Podívejte se na dnešní vydání a vy můžete téměř vždy mlaskat na 90- ovo titulu který inspiroval je.

Nějaký z těchto starých klasik jsou zanechán sbírat prach, nicméně protože oni byli součástí módy: specializovaný žánr který nikdy nepřežil 90- ovo. Jeden z nich je stolní bojová hra. Toto žánr byl považovaný za inspirovaný scénou v Hvězdných válkách, které viděly Chewbacca hrát hru holo-šachů zahrnujících pěšáky boj pro náměstí na šachovnici. Zajímavá myšlenka, a hry jako Archon a Battle šachy šly na dračku po několik let které ukážou veřejnost myslely tak také.

Jeden z posledních her v tomto žánru byl tmavý Legions. Ne obsah k jednoduše kopírovat jeho bratry, to vzalo žánr a posunul to kolem, zdokonalování toho. Možná proto žánr je mrtvý: Tmavý Legions opravdu tlačil to do jeho hranic. Vy nejste již přilepení na stejné palubní uspořádání, vy nejste již přilepení na stejné kusy, vy nejste již přilepení na prohnanou grafiku, a tak dále Tmavý Legions dal jeho starším bratrům (a dokonce Archon Ultra, uvolněný asi ve stejnou dobu) rychlý kopnutí nahoru osel a vyšel z toho dobře.

Ale pojďme mluvit o hře sám: Tmavý Legions je směs boje a chytré strategie oblečené do nádherné VGA grafiky. Cíl hry je jednoduchý: najděte dopravce koule a zabijte ho. Aby to mohlo být uděláno, vy potřebujete aby zaměstnávali hodně strategie při ochraně vašeho vlastního dopravce koule z vašeho oponenta. Tak jednoduchý jak to může znít, hra je ve skutečnosti docela složitý.

Kdy vy začnete, vy potřebujete aby vybrali si hezkých pár věci: která mapa vy vyberete si? A velký jeden (což znamená hodně země aby pokryla) může být klamavý a nepřátelé mohou projít vaše obrany zatímco malý míní tam nemá nikde běžet a skrýt kdy ty obrany byly roztrhnuté klihovkám. Tam jsou desítky map aby zvolily tak výběr moudře.

Vy také potřebujete aby vybrali si vaši armádu: vy začínáte s množstvím zlata a musíte utratit to moudře na obou znacích a prstenech. Tam jsou desítky znaků aby zvolily, a každý má své síly a slabé stránky, a dokonce jiná cenovka. Další, vy můžete skoupit vyzváníte k leštit vaše jednotky, tak ověřte si, zda vy máte nějaké peníze zanechané šetřit! Prsteny jsou neocenitelné a může vytvořit moc tužších jednotek. Klíč zde je rozmanitost - udělá hezký a různorodý armáda a ověřte si, zda vy můžete pustit se do každého jednotky vašeho oponenta vrhá po vás. Vy můžete také koupit pasti aby pokryly ty oblasti mapy kterou nemohou docela dařit se bránit nebo vy můžete jednoduše obklopit vašeho dopravce koule s nimi. Nezapomeň: čím více zlata, které vy dostanete, více vašeho oponenta dostává také!

Jednou skutečná hra začíná, vy potřebujete umístit vaše jednotky na spodní části mapy, vybrat si dopravce koule a distribuovat koupené prsteny. Kdy dělaný, hra je na a vy můžete začít posun vašich kusů. Nějaké jednotky pohybují rychleji než jiní, někteří jdou zatímco jiní letí (důležitý kdy pasti jsou zapojené) a někteří může dokonce teleport z místa na místo.

Kdy vy nakonec všimnete si nepřítele a vy jste v posunu vzdálenosti, můžete si vybrat napadnout. Toto dostává vás okamžitě hozený v shora dolů, jeden na jednoho, real - time boj k smrti. Vy základním způsobem máte dva bojové pohyby - normální jeden a ten, které vyžadují energii použít. Řada pohybů je opravdu příliš různorodý aby dostala se do ale řekněme jen tam je víc než dost a to opravdu pozívá hodně taktik - zvlášť když vy uvážíte že vaše zdraví dostává nesený na k další boji, tak vy opravdu ne wantto se zraníte hodně špatní. A to je to opravdu - užívat taktiky aby bojovaly s pravým nepřítelem s pravou jednotkou, vystopovat dopravce koule, a skončit hru.

Jestli vy máte po krk AI, vy můžete dokonce hrát proti přítel: hot - seat nebo přes síť, a to je hrozná veselá zábava. Jestli je tam moderní remake které pracoval napříč Internetem, já jsem si jist, že to by mohl dostat ten spravedlivý podíl fanoušků!

Osobně, já miluji tuto hru. Grafika jsou co táhnulo mě ve všechny ty rocích předtím ale to je hloubka která dala mi hákovitá. To je smutný vidět jak málo lidí stále pamatují si tuto hru a jak, dokonce v době jeho vydání, to ne - nedostalo hodně pozornosti. 1994 bylo úžasný rok pro POČÍTAČOVÉ HRY a to je trochu nezvyklý na ty drahokamy které dostaly pohřbené pod lidmi jako Saou & Max, zkázou, Simem City 2000, tematický zábavní park, létající koberec, a tak dále.

Tmavý Legions není bez chyb, nicméně: AI může být trochu hloupý a opravdu ne řádně nechrání jeho dopravce koule. Také, nějaký kombinace jednotek opravdu jednoduše nepracují a mohou způsobit jednotlivou bitvu aby trvala strašně dlouhou. Obecně, tyto jsou všechny malé otravování trhliny zvažující kolik herních Silicon rytířů přesně uspořádali. Atmosféra, hudba, zvuky - to je neuvěřitelný zážitek které je docela neobvyklé pro co jsou v podstatě stolní hra v přestrojení.

Já vysoce doporučuji tuto hru komukoliv kdo chce míchat stolní strategii s bojovými scénami arkády. To je smutné , že žádné pokračování bylo vůbec kdy udělaná (žádná pochyba kvůli masivnímu úspěchu příkazu & vybojuje a válečnictví) ale přinejmenším my máme ještě toto málo drahokamu aby hrál. V každém případě, dva palce nahoru! Zkuste to!

Hlavní archiv je disk verze. Všimněte si, že tato verze není prasklý znamená, že vy budete potřebovat aby stáhli příručku aby předala ochranu proti kopírování. Tam je také záplata která byla přidané k něco navíc pokud si přejete aktualizovat hru k poslední verzi.

CD Verze je také přidaný jak extra a záplata je obsažená v archivu. CD Verze má několik výhod: tam je nějaké nové animované sekvence a tam není žádná ochrana proti kopírování. Všimnout si , že disk a CD záplaty jsou jiný od sebe tak nezkoušejí a použít disk verzi na CD verzi.

Stanovené cykly k více než 30000 a jádro hnací síle pro hladkou zkušenost.

Já zažil problém s CD verzí: při posunu jednotky, hra by visela. Použití záplaty se zdá bude řešit toto. Disk verze pracuje dokonale s nebo bez jeho záplaty.

Disk verze jednoduše potřebuje být nebalený a běžel s DL.exe v DOSBOX.

CD Verze obsahuje obraz který vy budete potřebovat aby naložili použití imgmount nařízená

imgmount [virtuální písmeno disku] [cesta k obrazu podnětu] -t iso (kontroluje DOSBOX čti mě pro více informací) jakmile vy udělal tento, vy můžete instalovat hru množstevnímu pevnému disku. Vy potřebujete aby drželi CD obraz namontovaný pokaždé když vy chcete hrát hru.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Silicon Knights, Inc.

Obrazek:Dark Legions - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo