OpenTTD
OpenTTD  - náhled

OpenTTD je kvalitní a vylepšená varianta kdysi velmi oblíbené budovatelské strategické hry Transport Tycoon Deluxe. Úkolem hráče je zde stav

...

Dark Ages - Prince of Destiny Recenze

Recenze | Screeny


Vy jste princ ohromného Kingdom (ne nejlepšího jména já jsem vůbec kdy slyšel), a jak chlapec, kterého vy dívej se na váš otec ( král) zemřít v rukou Garth, mág válečníka který, po vraždění vašem otci, poslal vám pryč žít s sedlákem, nikdy tofulfill vaším osudem jak král. Málo Garth vědět, nicméně , že sedlák on poslal vám aby žil s nimi jednou královský největší hrdina! Po několik let, on výcvikový vy udělat bitvu s Garth, a nyní den pro vás vydat se na vašem hledání nakonec je tu.

Hra je docela dobré, ale to může být nudný v době; každá úroveň je stejná věc - najde položku, přinese to k znaku, najít dveře které otvírají, východ, vypláchne, opakovat. Ale to není tak snadný jak to zní; položka která léčí vás plnému zdraví je docela vzácná, a léčit jednu zdraví, které vy potřebujete aby dostali deset mincí. S jen osmi zdravími body, to může dostat docela otravný, jako když vy zemřete, že vy vrátíte se do váš poslední chránit s nicméně moc zdraví vy jste měli kdy vy jste ušetřili, význam že jestli vy jste ušetřili s jedním zdravím vy jste nejpravděpodobnější odsouzení.

Nejsou příliš mnoho nepřátel, ale oni udělají jejich část. Tam jsou pavouci, podivné rostlinné- podobné kreatury které střílejí blesk, a několik jiných. Vy můžete zvýšit moc vašich útoků nálezem mocmi-ups, z modrého výstřelu k oranžovému bumerangu výstřelu, a tak dále. Tam jsou nějaké dobré platformní sekce které mít vás skákání na hroutících se platformách které reformuje, tak, že když vy musí vrátit se, vy můžete. Tam jsou také tři dovednostní vyrovnají k hrát v.

Zvukové efekty nejsou nic než chomáč pípnutí a boops. Já opravdu nepotřebuji aby řekl něco jiného; tam není moc co je. Hudba ne jako efekty, je docela dobré. Tam jsou pozitivní kadence, pomalejší hudba, a kusy mezitím. Třebaže hudba dělá užívat pípnutí a boops také, oni zní více doma zde, s dobrými šumy atmosférického původu v pozadích.

Grafické oddělení je kde hra udělá obrat pro horší. Oni jsou zastaralí, jak tato hra byla udělaná před originálními Commander Keenovými sériemi, ale oni jsou dokonalí pro hra.

Posun, skákání, a zaútočení na, je snadný protože tam nejsou žádné hmyz v řídicím systému. Vy užíváte kurzorové klávesy aby pohybovaly vaším znakem, CTRL skočit, a ALT napadnout. Celkově, velmi dobrá hra, ale kvůli jeho opakované hře, já dám to 3 z 5.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Scenario Software

Obrazek:Dark Ages - Prince of Destiny - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo