Tetris
Tetris - náhled

Tetris je jedna z nejúspěšnějších a nejznámnějších her, která se proslavila po celém světe nejen svou původní verzí z roku 1985, ale i desít

...

Dino - Lost in Bedrock Recenze

Recenze | Screeny


OK, tak to není ohromná hra, to není ani dost dobrá hra a to je veselá zábava jen na chvíli. Ještě to je jeden z mála her udělaných pro DOS které zakládat se na Flintstonesa, moderní kamenná doba rodina.

Hi - Tech Expressions obvykle udělal docela jednoduché strany-elektroniky pro přetáčení obrazu. Ještě, tato hra je zastavení dolů. Do roku 1991 grafiky a zvuky byly již daleko před co tato hra musí nabízet, tak to je snadné říct tato hra byla zastaralá kdy to vyšlo v roce 1991. Tam jsou 16 barvy a tam jsou nějaké velmi jednoduché zvuky v tom. To dělá podporovat ovládací páku, třebaže klávesnice je víc uživatelsky příjemná. Obraz zdá se být zčeřený a já nemám pocit je ten způsobeno emulací, to zdá se být toto špatný pro skutečný. Dohromady toto budou stěží víc pak průměrná hra jestli to by vidělo denní světlo dokonce poloviční desetiletí dříve.

Teď kromě technických stinných stránek hra nemá hodně horní části také. To je mírně zábavný předtím, než začíná to být zklamání. Vy potřebujete aby skočili a potopit kozlice překážky při vyhnout se nebo obtahování (se skutečnými kameny - oni nenazývají to dobou pro nic) zvířata která zkoušejí zabrání vám před nálezem Dinoa.

Vy můžete hrát buď Freda nebo Barney, ale to nemá žádný účinek na hře sámnebo vy můžete dokonce vybrat dva hráčskou volbu (horkého křesla) kde každý hráč využívá znaků. Dokonce to opravdu nezlepšit hru. Teď tvůrci hry zkoušela zachytit ducha podloží skalního kresby, tak oni přidali nějaká předhistorická zvířata (jako ambulancesaurus fireplugosauphant) ale oni ne - uspěli v tom také.

Tak pokud vy nejste velký fanoušek Flintstonesa a přeje si aby přidal tento vaší sbírcenebo jestli se můžete dívat na tuto hru jak výzva vy potřebujete aby dokončili tak vy můžete říct tam není žádná hra mohl bys tlouct) tam není tak docela moc bodu v downloadingthis jeden. Jediný důvod, proč já jsem dal tomu 2 ne 1 je že to není kompletní svinstvo a že já jsem viděl horší hry venku (třebaže tam nebyly všechno co mnoho).


Rok vydaní: 1990

Vydali: Hi-Tech Expressions, Inc.

Obrazek:Dino - Lost in Bedrock - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo