Space Rogue
Space Rogue - náhled

Vesmírný tulák byl uvolněný v roce 1989 systémy původu. Vy hrajete privátní jehož mothership jste byli zničený zlověstný a záhadný Manchi

...

Cyberlaw Recenze

Recenze | Screeny


- ův 90s bylo pravděpodobně nejznámější jak zlatý věk strany-rolování tluče-jich - ups, jako je Golden sekera, finální bojuje, a samozřejmě, neoficiální král tohoto žánru, Streets vzteku (aka holých kotníku) sérií.

Já si nepamatuji hrající mnoho her tohoto druhu v MS - DOS, ale já pamatuji si hrající Cyberlaw, vyvinutý a publikovaný španělskou společností, rovnováhou (aka Bal@nce), v roce 1997. Jako u mých dalších dvou recenzí, já budu schopný říct vám cokoli o hudbě, protože to je CDRIP že já hodnotící.

Cyberlaw má všechny elementy , že tempo-jich - up by mělo: snadné ovládací prvky, příjemná hra, a mnoho padouchů aby byl zbitý. Můžete si vybrat mezi třemi znaky bez jmen - - která, myslím si, není takový velký obchod. Jeden z nich je ženský robot, s více rychlostí a menší síly; druhý je mužský robot, s více silou a menší rychlostí; a třetí je lidský znak (nebo humanoidní cyborg?). Jak možná, že bys byl již hádal, on je vyvážený jeden. Tam jsou 6 stupně v hře, a všichni z nich (mimo jednoho) jsou oddělení do pod-stupně. Na nějaký pod-stupně vy jste kdybych si jste měli vyberete přípojů. Tak, v závislosti na vaší volbě, vy můžete skončit stupeň hladce nebo skončit bití více padouchů než vy jste chtěli.

Grafika jsou vynikající: Super VGA ve všechny jeho slávě. Hra je moc úspěšná kombinace 2D a 3D grafika která podobá se těm ve vzestupu robotů, ale s hladkou animací. Vysoce detailní znaky a stupně udělají vás ptát se sebe, "je to možný že to je MS-DOS hra?"

zvuky jsou dobře vykonané, zvláště výkřiky znaků při opadnutí výtahu v třetím stupni.

Tam jsou nastavitelné volby, jako je násilí (krev) úroveň, potíž, rychlost, a tak dále. Volby částečně jsou v španělštině, ale vy se podaříte najít váš průchod. Kdy vy začnete hru, vy můžete předefinujete ovládací prvky pro oba hráče, tak ano, tam je kooperativní mód. Kromě módu arkády pro 1 nebo 2 hráče, vy můžete hrát mód přežití a vidět jak dlouho vy můžete vydržet příliv nepřátel. Jediný problém s Cyberlaw je jeho potíž, tak já navrhuji hraní hra na snadný - to je vyzývavý dost. Ó!, a ukončení mohlo by být lepší...

Nakonec, já říct, že Cyberlaw je ohromná směs vzestupu Robots - style vizuální, hra připomínající Streets vzteku, a smrtelné Kombat - esque násilí (to je, jestli vy nastavili krevní vyrovnat k maximu). Já vysoce doporučuji to!


Rok vydaní: 1997

Vydali: Bal@nce

Obrazek:Cyberlaw - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo