J-Bird
J-Bird - náhled

V této hře, kterou vy ovládáte J - Bird, cokoliv tato zkratka může mínit. Cíl je aby měnil všechny dlaždice na pyramidě aby přivlastnila

...

Cyber Empires Recenze

Recenze | Screeny


Toto hry bylo uvolněné Silicon rytíři v březnu 1992 a jsem byla jsem byla hlasovat nejlepší určený pro více hráčů hra v roce 1992 recenzí počítačové hry.

Pět císařství přepadne neutrální a strategicky důležitou planetu Orionu, aby mohl tvrdit to jak jejich vlastní. Dny konvenční války skončily, a věk kybernetického válečníka je po ruce.

Cyber Empires je směs strategie a bojové akce. Nejprve, to má strategickou část kde vy budujete továrny a cyborgs, zisk kontrolu nad novými zeměmi, plánovat vaše další pohyby, plánový útoky a budují opevnění. Jakmile vy a počítač dokončil jsi na řadě, je čas pro akci: napadněte, obranunebo zaměstnání.

Pro vyhrát hru, vy potřebujete aby porazili vaše nepřátele s vašimi armádami cyborgs. Velikost cyborgs se různí od nejmenšího typu, nazvaný Merkur, do Titána, který je největší dostupný. Všechno cyborgs nést různé zbraně v jejich arzenálu; oni mohou být řízený buď vaší klávesnicí nebo ovládací pákou, a vy můžete vydávat různé objednávky váš cyborgs před bitvou začíná a nastavit jak striktně budou držet se jich.

Brzo v, taktická část hry, vy začínáte s jednu zemí (v náhodném umístění) jehož kapitálu je značený vlajkou. Během každého otočení, hlavní město bude vydělávat vy příjem z toho země. Vy začínáte s 1,210,000 kredity, které bude dost, aby budovaly továrnu a koupit aspoň jedny cyborg.

Tam jsou jiná prostředí v kterém bitvě může vyskytovat se, například polární, láva, les, městonebo poušť. Každý terén má jisté rysy které může ovlivnit výsledek bitvy: Ve městě, tam je mnoho stavení vy můžete odstřelit váš průchod, v lese vy budete potřebovat aby odstřelili stromy které jsou ve vaší cestě, zatímco v regionech lávy možná, že bys mohl skončit chůzi na lávě, a tak riziko mít váš cyborg přetopit. Vy můžete také budovat opevnění v zemích že vy ovládáte. Oni budou dobře-ozbrojený a automaticky budou střílet na nepřátelské jednotky. Opevnění jsou dobrá v obraně životních zemí oba na začátku a později v hře. Všimněte si, že vy potřebujete aspoň jeden cyborg v zemi pro opevnění aby pracovalo.

Tam jsou tři jiné herní druhy vy můžete hrát: Kompletní kampaň - taktiky a akce. Strategické kampaň - taktiky jen. Bojová praxe - vy můžete zkusit bojovou akci hned.

Vy můžete také nastavit AI'S úroveň inteligence a zda tam bude nejasná situace.

Já pamatuji si hraní této hry na mém Amigaovi docela hodně kdy já jsem byl mladší. Dodnes to je jeden z mých oblíbených starých her uvolnily pro Amigaa (vedle s měsíčním kamenem a extra žabožroutem). Já ne- nedám více nápověd jak pokročit; máš slovo právě teď.

Hra je počatý během soubor cyber.com, a jestli chcete měnit klíčová nastavení, vy potřebujete aby běželi keyinit.exe.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Silicon Knights, Inc.

Obrazek:Cyber Empires - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo