Heretic
Heretic - náhled

Heretic je z doby, kdy se ještě těmto hrám neříkalo FPS střílečky, ale doomovky. Hra běží na upraveném Doom enginu.

...

Crossbow - The Legend of William Tell Recenze

Recenze | Screeny


' odvážný hrdina, vy jste mé nejpravdivější oko; má většina zkušeného šampióna; můj důvěryhodný velitel! Já dal vás do zatížení zapomnětlivých dětí mých švagrová. Jací šprýmaři!Já jsem poslal je na - ův silniční cestě ' dalo by se říct. Chraňte je za každou cenu...

dobře, toto není přesně spiknutí, ale to může také být. Vy musíte chránit skupinu putování dobrodružství - a putování je všechno oni zdá se, že udělají - které jsou úplně nehledící na myriáda zmrzačení a pletora nebezpečí která obklopí je. Všechny způsoby otravujícího zvířete, zlé kouzlo, a živelná pohroma vyzve vy pro život dobrodružství. Jediná zbraň vy musíte bránit je je váš spolehlivý...

Kuše! To je PC remake starého favorit arkády nabídky EGA grafiky, která jsou schůdná ale jistě ne okno lodní. Zvuk mine se sestávající se jen hluků přes mluvčího, ale přinejmenším oni ukazují až do padoucha právě obklopit vaši skupinu.

DOSBOX hrát hru (já jsem na XP) ale s nějakými grafickými závadami.VDMSOUND pracovat dobře, ale já bych navrhoval vy ' čepice DOS časovací frekvence ' a redukovat CPU užívání.

Jako pálivý kuše šroub ke krku, tato hra zranění nejdříve, a potom milosrdně končit rychle! Kdybys byl fanoušek počítačové hry pak toto bude se trefí, jinak vy můžete najít lepší způsob jak dostat šachtový.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Absolute Entertainment

Obrazek:Crossbow - The Legend of William Tell - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo