Gear Works
Gear Works - náhled

Pokud se vám líbí hrát si hry hádanky, pak vy rozhodně budete chtít dát práce výbavy otočení, tak říkajíce. Tam je víc než dost herní hry

...

Starglider Recenze

Recenze | Screeny


Zpět v dny kdy spiknutí bylo sekundární k veselé zábavě, hra nazvaný Starglider byl udělaný. Jak titul navrhuje, že vy velíte větroni který je mezi hvězdami a vy potřebuje aby odstřelil žijící duše z všeho na staveništi.

Vy máte dva druhy zbraní. Tam je církevní zákon a tam je řízená střela. Kdy vy odpálíte řízenou střelu, že vy dostanete se do vést toho do cíle, kdy vy střílíte vy jednoduše jste udeřili co vy jste zaměřili se na. Jen ověřte si, zda vy jste ne- nestříleli řízenou střelu v zbytečném (a žertující s tímto)!

Nějaké cíle vyžadují více výstřelů pak jiní, někteří dokonce budou střílet. Někteří jsou opravdu ačkoli, a věří mě, dále vy postupujete tužší oni dostanou.

Kontroly nad hrou jsou jednoduchá. Vy jdete nahoru, dolů, jste odešli, právo a výstřel (odpálí řízenou střelu). Tam je kompas navrchu obrazovky ukazující váš nadpis a tam je obrazovku radiolokátoru dole, ukazující loupežníky vy potřebujete aby stříleli.

Zvuky jsou základní ale dělá práce (vy dostanete jiné zvuky pro udeření do materiálu a foukání materiálu nahoru). Grafika zahrne jen čtyři barvy, ale vy dostanete se do vybrat CGA barevná paleta na začátku hry, kde vy také vyberete vaši vstupní jednotku. Ó!, a předtím, než já zapomenu, první věc vy dostanete se do vybrat je jazyk ( hra je v německý a anglický), ne že tam je velká část toho.

To je hezký málo nadzemní-je-all - up hry, ale nejsem si jist jak dlouho vy budete schopen zírat na purpurové tečky pohybující se všude kolem, předtím než vy jste oči začnou zranit. Ještě hra dostává průměrnou značku z tři, protože kromě 3D pocitů (které nebyly nové už ne v době) hra ne- nabízejí cokoli nějaké další roste není.


Rok vydaní: 1986

Vydali: Argonaut Games PLC

Obrazek:Starglider - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo