Amnesia
Amnesia - náhled

Vy vzbudíte pocit báječný. Ale také cizí, v nějaké nevymezitelné cestě. Pomalu, jak jste ležící tam na chladné pokrývce, to rozbřeskne se

...

Crazy Cars 2 Recenze

Recenze | Screeny


Tak to je druhá část šílených automobilových her a fakt, který to vyšlo jen o rok po první hře opravdu neznamenat lidi v Titusovi strávil celý hodně času na dělání zlepšení přes firstpart.

OK, jako první vy všimnete si lepší (a já mám na mysli mnohem lepší) EGA grafika. Pak tam je překážky na cestě, změna převodových stupňů (třebaže jen z nízký vysoký) a tam je větvení v cestě kde vy můžete vypnout hlavní silnici.

Tentokrát nebudete řídící Mercedes také, to je červený Ferrari. Rozdíl mezi dvěma auty (přinejmenším podle hry) jsou to Ferrari nemůže skočit, zatímco Mercedes skáčou po celou dobu, Ferrari má možnost explodovat a ne jako Mercedes Ferrari dělá mít volant. To má pravdu, jestli vy udeřili něco vy budete explodovat a jestli vy přijdete ke konci cestynebo udeřit vaši auto příliš mnohokrát hru skončí (dokonce když čas nevyběhne ještě). V nižší pravé části obrazovky také uvidíte volant. Tak vy jste otoční to objednaný aby řídilo a vy musíte vrátit to aby mohlo jít přímo znovu. Toto míní budete mít více kontroly nad autem a , že auto může dokonce vymyká se z ruky.

Vy máte volbu aby provozovala hru s myší, ale upřímně já není nikdy rozuměl jak kdokoliv může řídí vozidlo s myší (v počítači závodech já mám na mysli). Osobně já nemám rád tento význačný rys, ale to je dodatek k hře. Také vy dostanete se do vidět více statistických výkazů na vrch obrazovky, ale oni ještě nejsou dost ( tichajá nemohu vyhotovit kolik do požadovaného cíle).

Ještě hra není cokoli křičet o. To bylo dost dobré aby přineslo nám třetí část (šílený Cars 3 a to je a.k.a. verze Lamborghini American výzva), ale to je asi to.

Možná, že bys mohl chtít zkusit to, to může být veselá zábava málo času zmetku na půl hodiny, ale já pochybuji vy dostanete závislý v tom.

Část šílené Cars trilogie


Rok vydaní: 1989

Vydali: Titus Interactive

Obrazek:Crazy Cars 2 - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo