Star Trek - The Promethean Prophecy
Star Trek - The Promethean Prophecy - náhled

Star cesta uváděla premiéru v televizi v roce 1966 a skončilo, že to je krátké počáteční provozované tři roky později. Nicméně toto není

...

Countdown Recenze

Recenze | Screeny


Příběh v odpočítávání se může zdát obyčejný: Vy jste zedník síly, bývalý CIA agent, uvězněný v útočišti a zarámovaný pro zločin vy jste ne- nedopustili se. Vy jste na cele smrti, s částí vaší paměti šla, a vy potřebujete aby unikli aby jste mohli se ukázat být vaší nevinností.

Toto hra je typická dobrodružná hra. Vy spojíte oba klávesnici a myš aby pohybovala zedníkem kolem; rozhraní se může zdát vyzývavý nejdříve, ale vy budete úplně obeznámený s tím potom co vy jste unikli z vaší buňky. (vy můžete také užívat horké klávesy pro příkazy: F1 je podívej a tak dále). Pro chránit hru, vás musíte stisknout F(ile) klíč. Toto je něco, co vy byste měl dělat často, jak vy nedostanete druhou šanci v hře. Jestli vy jste objevení nebo chycený, vy jste zabití, a herní konce. Někteří mohli by uvažovat o Sierra a nekonečném úmrtí v jejich hrách, ale odpočítávání je jiný. Tam je vždy moc dobré důvody pro vás zemřít.

Grafika není nejlepší já jsem viděl; ve skutečnosti, vypadá to jako jeden ze znaků z Jonesa v jízdním pruhu pro rychlá vozidla dostala nové jméno a práci. Nicméně, hra dohání to s extrémně dobrou hrou a vyprávěním příběhů!

Jak vy postupujete skrz hru, vaše paměť přijede zpět k vám, dělání příběhu složitějšího vždycky. Brzo vy nejen nebudete muset vyčistit vaše jméno, ale také zastavit globální pohromu. Samozřejmě, také budete muset najít muže, který je za to všechno.

Jak jméno hry stojí, tam je časová mez. Musíte skončit hru během 96 hodin. Tak konec snímání tato recenze, času-plýtvání! Svět potřebuje vás, zedník síly.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Access Software, Inc.

Obrazek:Countdown - stáhnout

7xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo