Corridor 7: Alien Invasion
Corridor 7: Alien Invasion - náhled

Vyvrcholení software byl široce ohled na jejich moc průměrnou hry - operaci: Bodycount, Techwar - ale mezi prostřednost, tam byl jedna hr

...

Cool Spot Recenze

Recenze | Screeny


Právě jako Chupa Chups zkusil udělat jejich produkty populárnější vytvořením Zool, 7 - Up vytvořil chladný bod aby podporoval jejich sodu. I když hra bude nenutí mě jít ven a koupit bláznivá množství 7 - Up, já stále užiji si to pro to, co to je: jednoduchý a veselá zábava skočí-'n - run hru.

Většina herního kódu byl použitá ve vytvoření jiných animací pro chladný bod. Sledující jemu jít stačí na to, aby mě, ale hra sám je také ohromný. Jen být si jistý, že nechat ho začít se nudit, abys mohl sledovat animace opravdu jít divoké. Zbytek grafiky jsou také dost, a některý z pozadí jsou prostě děsivé. Monstra jsou veselá zábava, a i když oni vypadají pomalý, tato hra není snadná procházka v parku. Každé monstrum má své jedinečný útočný vzor, a část z nich vyžadují několik výstřelů předtím, než oni zemřou.

Předmět hry je aby dokončil každý rovný nejvyššímu možnému faktoru chladu, a uvolnit tvé přátele na konci každé mise. V rozporu s dalšími platformními hrami venku, tento není tak přímý jak mohlo se to zdálo. Budete muset hledat všude aby postupoval skrz hru.

Dohromady, tato hra rozhodně je něco mající cenu vyzkoušení.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Virgin Interactive Entertainment

Obrazek:Cool Spot - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo