Need for Speed, The Recenze

Recenze | Screeny


Čas od času, nová hra zdá se to sady nové standardy v jeho žánru. Toto hra jistě nepotřebuje hodně úvodu: Potřeba rychlosti, startér sérií a, jestliže ne nejlepší, pak to byl bezpochyby mezi nejlepšími závoděním hrami v době a to udělalo bezprostřední vliv.

Kdy hra nakonec přišla k Evropě, mnozí z nás herní pitomci mysleli že to byla reklama pro auta.Vy můžete vidět všechny charakteristiku, interiér, motor, a krátký film auta v akci na mnohoúhelníku (a ceny také, to udělá vy myslíte ' pány !, já budu držet se hry.) všechny ty filmy a prezentace, stejně jako herní menu, byla doprovázený rockovou hudbou. A od herního konceptu byl moc podobný slavné testovací jízdě, hra která byla ve výhodě z jeho času, dokonce tvrdé fantazie, hrůzy, strategie, a dobrodružní milenci jako já jsem musel udělat výjimku a jednoduše potopit se do kouzla které NFSBROUGHT. Každý hráč jistě měl stovky opakování, dobré filmy, zajímavé situace, a havárie aby pamatovaly si.

Dost chvál, a co hra sám? Jestli vy jste hráli testovací jízdu, pak vy máte obraz toho, co očekávat. Pojďme mluvit o strojích nejprve. Tam je osm druhy aut mohou si vybrat z a jsou klasifikován ve třech jiných třídách:

Mazda RX-7, Acura NSX, a Toyota nad Turbo jsou ve třídě C. Porsche 911 Carrera, Chevrolet Corvette ZR-1 a úskočný zmije RT/10 jsou ve třídě B. Ferrari 512TR a Lamborghini Diablo VT jsou ve třídě A.

Pokud jde o dráhy, oni mohou být oddělený do dvou skupiny: běžecká dráhy a otevřená cesta. V běžecká dráhách vy řídíte určitý počet kol, zatímco otevřené silniční dráhy skládají se z tří částí a celkový čas rozhoduje vítěze. Tam je šest dráhy na začátku, ale vy odemknete extra jeden jakmile vy vyhrajete turnaj. Aby to mohlo být uděláno musíte vyhrát závod na všech drahách, ale dráhy také jsou klasifikován. Tak, v turnaji, jen můžete si vybrat auto z třídy který je přiřazený pro jistou dráhu a vy budete čelit dalším autům ze stejné třídy. Tam jsou celkem osm závodníci, s vámi bytost jeden z nich, a zbytek jsou počítačem řízený. Počítačoví hráči jsou označení šípy které měly jiné barvy a působit jako nezávislé ovladače, význam který můžete vyhrát na otevřených cestě drahách dokonce když vy neskončí buď část nejprve, ale váš celkový čas je lepší než celkový čas dalších ovladačů.Kromě módu turnaje, vy můžete také hrát v jednotlivém závodu (kde můžete si vybrat závodit s - ův balíkem ' , význam vaši oponenti řídí jiné auto druhy, všechno kromě Mazdaa přesně), závodu na čas (závod všechno sám praktikovat dráhy) andthe slavný směřuje do hlavního módu, kde vy závodíte s jedním oponentem. Směřovat do horní vody na otevřené cestě zahrnuje pravidelná auta která užívat cestu, a policie, která bude honit vy jestli vy řídí příliš rychle (která je myšlenka, přímo?). Můžete dostat tak mnoho varování jak je to možné, ale jestli vy dostanete dva zrychlující v stejné části dráhy, vy budete zatčení a závod je skončený pro vás. Policie nikdy nehoní počítačové hráče, ale myslím si to by jsem nebyl moc zajímavý. Jednou siréna je na, jestli policejní auto daří se dostat před vy, vaše rychlost bude pomalu sníží nulu, tak to je lepší aby zastavil hned ušetřit čas... Nebo nechat policajti dostat před vy. To by neměl být tvrdý jakmile vy učíte se / dozvědět se dráhy a vzhled vozidel, protože vozidla jsou předobjednaní a zdát se na stejném místě vždycky. Ale do té doby, než vy učíte se / dozvědět je všechny, neřídí moc nalevo cesty.

Grafika jistě nemůže rovnat se dnešním standardům, ale tehdy, toto bylo jedním z nejlepších dívající se závodění hry. Tam je neviditelná zeď na obou stranách vozovkách, tak navzdory krajině, kterou vy vidíte, nemůžeš řídit mimo cestu. Všechno na okraji silnici je pro zjev jen, a mnoho věcí vypadaly velmi hezký (někteří z nás byli moc ohromení s myšlenkou balonů v pobřežní dráze; to připomínaný nás CorelDraw loga). Oponent AI je dost dobrý - oni jsou schopní vykonávání nějakého pevného řízení, stejně jako dělající nějaké špinavé řízení jako blokování vás mimo nebo tlačení vás. Jestli vy závodíte v směřovat do hlavního módu a počítačový řidič není blízko u vás, to není pravděpodobně , že počítačový hráč zhavaruje s auty procházejícími, ale je možné. NFS je žádná simulace, ale to dělá mít slušnou fyziku. Auta nevezmou poškození, neviditelná zeď tlačí vás zpět na cestě, a srážky nejsou perfektní, přece však vy potřebujete aby praktikovali a přizpůsobit se každému autu typu předtím než vy začnete rozbíjení záznamů. Ovládací prvky jsou jednoduché a snadný aby zvládly pro začátečníky, ale později můžete si vybrat ruční výbavu a užívat ruční brzdu - nic příliš komplikovaný, ale to může dostat vy raději výsledky. Hra podporuje určený pro více hráčů přes modem nebo přímé spojení v hlavě směřovat a jednotlivé závodní režimy.

Někteří z můžete dávat přednost dalším hrám v NFS sériích, ale toto zůstane můj favorit. Změna do ještě víc stylu arkády, kde zdálo se že je mohlo objet 250MPH tak snadné, jak 100MPH, otočily mě od sérií (stejně jako nedostatek rockové hudby a přinášení více galvanotypu zvuku, který je méně důležitý). Já nemám rád opravdu závodění hry moc, ale tento já jsem hrál po dobu měsíců. Řízení Alpine dráha s třetí částí pokryla sněhem, při pohledu na obklopující grafiku, tlačení mých oponentů... zdrcující úder mé auto za ne-pohybujícím se policajtským autem, děláním kruhů při postavení na přední části auta a přistání na kolech před policajti dokonce bez dotyku jejich auta - nezapomenutelného! A vítězství Alpine dráha v módu turnaje poprvé protože dva vedoucí ovladače narazily na konci třetí části která dala mi nejlepší celkový čas bez ve skutečnosti vítězství nějaká /každá /žádná část dráhy - všechno to je jen část legrační youcan má v této hře.

To je moc jednoduchého než závodění her dnes ( inedostanete se k vybrat si barvu aut), ale tato legenda je ještě ohromná hra. Jestli vy jste hráli jeho pokračování a zajímala se jak první hra byla, teď je čas na to vyzkoušet to. A možná tam je auto, které vy jste chtěli řídit že vy nevidělo v dalších hrách. A jestli to je žádná výše uvedeného, to je rozhodně hra která ovlivnila žánr a bude připomenutá dlouho. Absolutní nezbytnost pro milence závodů a sportovních automobilů a must - try pro všechny další. Ty máš potřebu hořící ve vás, ale vy buď nemáte prostředky aby plnily tonebo možná, že nemáte vnitřnosti? Vyzkoušejte to v bezpečí vašeho pokoje s tímto legendární hrou.

To je CD útržek, znamená, že tam nejsou žádná filmy zahrnutá a žádná automobilová informace také. Nadto, kliknutí na auto a vstupuje do automobilové informací zhavaruje hru.

Záplata je obsažená v něco navíc v případě, že vy chcete odemknout prémiové dráhy. Jen vybalit to do NFS adresáře a číst instrukce.

Bez zvukový, hra pracuje dokonale v XP. Užívací DOSBOX a spustit hru s NFSSB.netopýr pro zvuk.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Electronic Arts, Inc.

Obrazek:Need for Speed, The - stáhnout

25xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo