Blackthorne
Blackthorne - náhled

Blackthorne je hra která vždy bude připomenutý jak legenda.To je jeden z těch her který byl ' nejhledanější ' v době jejich vydání. To ro

...

Cool Croc Twins Recenze

Recenze | Screeny


Punk a baba krokodýl, ctitelé sexy-dítěte krokety Daisy, jsou zdaleka nejchladnější znaky vy můžete hrát jak v afektovaněch roztomilém herním chladném krokodýlovi hádanky dvojčat. V tomto-stylu arkády hry, vy hrajete obrazovku obrazovkou, úrovní úrovní, za účelem dostat dívku. Vy potřebujete aby skočili, šupu, a chytíte upgrade rychlejší než váš konkurent může kdy ve dvou-hráčském módu.

Každá úroveň může být dokončený osvětlením všechny cibulkami - toto je dosažený boucháním je s vaší hlavou. Jestli vy udeřili cibulku třikrát to bude úplně osvětlený, a kdy každá cibulka je osvětlený, vy skočíte na k další vyrovnat k dělat stejní. Některý z cibulek jsou neviditelní na vyšších úrovních. A série zdí, bloky a překážky blokují vaši cestu těmto cibulkám. Vy máte jeden ze tří pohybové kontrolní metody (ve směru hodinových ručiček, proti směru hodinových ručiček, a skákání) k dispozici pro vás, a pohyb zrcadlí se jestli vy jdete obráceně. Gravitace nezáleží v této hře. Ve dvou hráčském módu, každá cibulka má dva sekce pro každého hráče, a punk a baba musí spěchat do osvětlit jejich vlastní poloviny cibulek.

Udělej to neznít atraktivní pro vás? Nepodceňujte to. Od okamžiku vy začnete hru, to je vše moc sofistikovaný: rozkošný úvod s dobrou zvukovou kartou ladí, rozkošní krokodýlové, Daisy ... Kdy vy začnete hraní ve dvou-hráčském módu já garantuji okamžitou závislost! Jestli nemáte druhého lidského hráče, počítač převezme.

A rovný návratný kód je pohodlně zobrazený na dokončení každé úrovně. Toto bude vám dovolit vrátit se do úrovně vy naposledy jste skončili.

Závěr: Mimořádná, afektovaně roztomilá hra na jeho nejlepší, která je teoreticky hraná ve dvou-hráčském módu.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Arcade Masters

Obrazek:Cool Croc Twins - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo