Laser Squad
Laser Squad - náhled

Kult předků je vyjde z módy, ale zpět v staré dobré časy vše co potřebuje pro náboženství bylo cpát vaše mrtvé příbuzné' hroby plné zbyte

...

Legend of Kyrandia 3 - Malcolms Revenge, The Recenze

Recenze | Screeny


Malcolmovy pomsty je třetí v legendě Kyrandia sérií a je hraný z - ův zlého ' šašekova hlediska. Ale je Malcolm opravdu jak zlo jak on zdá se v hře jedné? V této hře my vidíme znak ve větší hloubce a co my objevíme o něm je úžasný. On zdá se více nepochopený, ačkoli nedůtklivý, znak který dělá mít vznešenou stranu. A, samozřejmě, moc zábavný jeden, také. Myslete Saruman (pána The Rings) setká se s Grinchem. Pro pozorovatele lidské povahy, to je legrační-naplněná psychologická cesta odhalující co dělá Kyrandia- ovo enfant terribli opravdu znaménko.Hráč může také adaptovat Malcolmovu náladu každému střetnutí s kliknutím na inovativním ' metru nálady ' .

Grafika v této verzi Kyrandia jsou stejný vysoký standard jak v dalších dvou hrách s každou scénou poskytující vizuální svátek. Spiknutí je malebný a klikatící se jeden zahrnující Malcolm pokus o prokázat on ne - nezavraždil předchozího krále a královny Kyrandia. V jeho hledání Malcolm doslova se najde v koncích světa v podsvětí ovládaném obrovskou, anglicky mluvící rybou a, v dalším konci, šlichtování jeho průchodu ostrovní džunglí ovládanou kočkami. To všechno dostává dost hloupý s Malcolm utrpením každým plácne-tyčovou urážku. Nicméně on dostane se do držet jeho hlavu vysokou na konci kdy všichni obyvatelé Kyrandia je přítomen pro Royal seanci kde zašlý Williamův duch krále je vyzvaný svědčit na Malcolmově prospěchu.

Co já miluji o hře mechanismech je že vy jen kliknutí na cokoliv nebo kohokoli vy chcete působit společně. Není žádné nešikovné rozhraní aby navigovalo pokaždé když chcete znak aby ovlivňoval se. Hádanky, zatímco, co bylo ingenius a veselý, jsou neuvěřitelně obtížní, a jestli vy můžete pracovat váš průchod bez sahající po rekapitulaci, měl bys platit pro stát se Kyrandian Royal mystikem. Já slyším tam je volné místo.

Verze uploadovaný do Abandonia je CD útržek význam tam není žádná videa, hudba nebo řeč, ale tam jsou triky. Při nastavení hry musíte vybrat vaši zvukovou kartu aby slyšela tyto efekty. ( standard není žádný zvuk.) With zvuková karta vybrala a volba aby hrála hru ve Windows, vy pak potřebujete aby šli do herního voleb ( rohulevého ruky herního okna) a zeslabit hovorovou hlasitost a zapnout hovorový text. Jestliže ne toto je uděláno, hovorový text zazáří zapnout a vypnout příliš rychle číst.

Kdy pokoušel jsem se aktivovat hru, já jsem dostal Dos zprávu dotazující se mě vložit CD do diskový E.Nicméně, jestli vy udeřili - ův f - ův klíč tyto žádosti už nejsou.

Nějaké triviálnosti: V březnu 1995 vydání PC hráč, Malcomův pomsta byla pojmenován běžcem nahoru za nejlepší Adventure hru roku. (systémový šok vyhrál, ale - heh! - kdo pamatuje si systémový šok právě teď?)

část legendy Kyrandia Trilogy


Rok vydaní: 1994

Vydali: Westwood Studios

Obrazek:Legend of Kyrandia 3 - Malcolms Revenge, The - stáhnout

27xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo