Nightmare Creatures
Nightmare Creatures - náhled

Londýn, 1834. Obrovská pozorování byla ohlášená, spolu se zprávami o lidech změně do bezbožných kreatur, a nebožtík budí z jejich hrobů a

...

Conquests of Camelot - The Search for the Gra Recenze

Recenze | Screeny


Svléknete vy dávný zhušťovací obal, otevřete vy dávný box a připravíte se na vás dávné dobrodružství! Dobytí Camelota dávají vám příležitost k tomu, žít artušovskou legendu a chránit Camelot z jistého ničení.

Chcete-li, aby král Artuš hra kde vy zabijete draky a bránit království ze zlých černých rytířstev, pak nepřichází zde. Toto hra jedná s Arthurovým hledáním krále Holy Grailu, tak nikdy nejste příliš daleko od kázat náboženský odkaz. Toto bylo první hra v Conquests sériích a bylo trochu více komplikovaný než Sierrská další dobrodružství. Pro začátek, dialog byl v Ye Olde Englishe, a hra požadovala nějakou základní znalost křížových výprav a legenda krále Artuše aby mohla skončit to. Dobytí Camelota zkusil být volný rozbíjením příběh do tří individuálních hledání, a nechá vás vybrat si objednávku v kterém vy byste udělali je. Ale, jak vy zjistíte spíše brzo, vy opravdu jen dostanete se do vybrat si mezi dvěma.

Scény arkády v hře byla obtížné přinejlepším a na pozdějších systémech oni mohou prokázat jsou materiálem nočních můr. Hra je brzo v bodových-a-kliknutí stupních, ale rozhraní parseru je snadný dost, aby užívalo. Jediné skutečné brblání, které I mám o dobytích Camelota je kázat a rozhodovací podtexty později v hře.

Vy budete potřebovat příručku aby skončila tuto hru - a pravděpodobně rekapitulaci také; tato hra je tuhý. Celé náboženské žvatlání v hře udělá to obtížné rozumět přesně co hádanky vyžadují.

Jestli vy jste sběratel nebo miluje éru, uchopit tuto hru; jinak můžete být jen trochu zklamaný.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:Conquests of Camelot - The Search for the Gra - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo